reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli zrozumialam ze ryczysz bo zamiast połknąć tabletkę to wlozylas ją do małej...:D

Kolejny objaw nadwyraz cudownych oczu naszej Doli: opuchlizna której nie ma...:D

Wlasnie oplulam ekran w telefonie :))

Oooo to ja myslalam ze czegos nie zrozumialam w poscie Doli z tymi tabsami :)) ale widze ze z nami wszystko w porzadku :))

Co do opuchlizny to pewnie tak jak z czopem. Nie ma a Doli i tak widzi :D
 
Doli ja sie nie przyznaje ale codziennie min 3 banany ;) tylko bez nutelli;)

Moj wlasnie po dniu pracy, szkoleniu, zawiozl mnie na zakupy - 40 km a teraz zmeczony pakuje zmyware i sprzata kuchnie. A ja na necie wymeczona nic nierobieniem ;) tzn galerie zwiedzilam ;)

o masz, ta to ma chłopa !!!
Daj kawałek ;)
:-D

Doli jak chciałam zadziałać to uslyszalam ze musi do klienta zadzwonić...a teraz zasnął... +80 do urwania łba...

o kur..... :/

Doli tu nie o zadowolenie,z tym sobie radze! Ja potrzebuje spermy ona zawiera prostoglandyne i jest mi potrzebna na oklad szyjkowy!,
jakaś maść w aptece jest z tym hormonem... może powinnaś zaaplikować... :)

Ja wiem co czujesz, bo z moim mam podobnie. Zwłaszcza ostatnie czasy, jak teraz potrzebuję go bardziej, ale on oczywiście jest nie zastąpionym pracownikiem roku i wszystko robić musi, a kasiory ni ch....a z tego nie ma. Ale jak sugeruję mu zmiane pracy to twierdzi, że on ma satysfakcje z tej pracy :-[ :-[ :-[ :-[ ale też już zagroziłam, że ja się na to nie zgadzam, że po porodzie nie będę siedziała sama z dzieckiem/dziećmi 24/h i wyprowadze sie do mamy jak tak będzie i albo z szefem gada i zmieni warunki, albo niech zmienia prace.:-[ :-[ :-\ :-\ :-\
dobrze, że chociaż pracuje :/
mojemu nawet to nie wychodzi :(

Lei już nie rycze, magnezu nie wzięłam z półki....

:banghead::banghead::banghead::banghead::cool:
to wstań i weź :)

Olusia ja torbę wózek ze sobą już od 2 miesiecy;)
Kuklaki, to co Babydust traci to przechodzi na mnie - szkoda ze w cycki nie idzie:(
Aga społecznie to znaczy na rzecz osiedla, organizuje różne imprezy, angażuje się w projekty budżetu obywatelskiego itd


o matko, ile on ma lat ? 50 ??

to ja tez powiem ze na wizycie ok :)
lozysko super, wod duzo, glowka jeszcze wysoko, po zmierzeniu i wazeniu wyszlo ze po 2 tyg ma teraz 3720 wiec nie tak strasznie :)
brzuszek mniejszy niz 2 tyg temu wiec musial byc blad pomiary UFFF :) choc i tak do malych nie nalezy :p

szyjke mam tak wysoko ze ledwo jej siegnela i mam ja miekka i z rozwarciem na 1 palec ale takie rozwarcie jakie moga miec wielorodki takze mocno sie nie przejela

a ja ........... nie wiem jak to zrobilam ale schudlam w 2 tyg az 1,5 kilo i tym sposobem przez cala ciaze przytylam 5,5 kilo :szok: i waze 3 kilo mniej niz na koncowce ciazy z synem :szok: czego mega sie nie spodziewalam bo startowalam z 10 kilogramowym nadbagazem

mastepna wizyta 2 kwietnia ;)
łał, babydust, nic tylko się cieszyć ! Fantastycznie, gratuluję !!! :)


Natasza, współczuję Twojemu, no co za chamstwo, w pracy telefon kumplowi zarąbać :/
ehhhh....
 
Myla dopadnij go na śpiocha :p :D

Ja pochłaniam jednego banana z nutellą w nocy:D
Ja już czekam grzecznie aż samo się zacznie..ale nawet skurczu nie ma... :(
 
Hej,
Aga, babydust mi zarówno Diabetolog i gin mówili ze ciąży cukrzycowej się nie przenasza. Ostatecznie mam się w dniu terminu zgłosić do szpitala. Przy założeniu ze,wczesniej nie urodzę oczywiście.
Teraz mam juz otapingowany brzuch wiec mogę szaleć :)
 
reklama
Tabasia hormony znowu wygrały?? :D

Ciemność, ciemność widzę :D

Renatka z tabletka nie wstaje bo ni wypadnie.. Leżę min godz - półtorej..

Natasza bo ten banan Ci blokuje :D gdzie Ty to wpychasz? :D
 
Do góry