reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Renatka ma 38 a nie 50, po prostu lubi czuć się potrzebny, taki typ:) a ze faktycznie jego działania przynoszą skutek to co chwile ktoś go molestuje żeby jeszcze coś dodatkowo robil
 
Tabasia nie wiem czemu ale jak piszecie o tym zapotrzebowaniu to od razu mam na myśli konie które się sztucznie doprowadza żeby pozyskać to i owo :D
 
Dziewczyny od kilku dni mam skurcze przepowiadajace, codziennie mniej więcej o tej samej porze, jestem w 38 tyg, myślicie że urodze jaszcze w tym miesiącu? To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc chciałabym żeby już było po a wizytę u ginekologa mam dopiero na czwartek ;)
 
reklama
No i sobie przepie ...lil po całości!

Niech się pałuje! I nie śmie tknac w nocy. Zastanawiał się czy się nie poświecić i nie spać pod kocem w salonie
co zrobił ?
albo czego nie zrobił ?

Renatka kurcze no zwykła ale picza nie ma zębów żeby zacisnąć hehe :D

Banan był rano razem z kiwi i 0.5 l kefiru :D
ćwicz kegla i nie wypadnie :) jakoś dojdziesz do szafki !!!

A Twój Ci nie może podać ??

Renatka ma 38 a nie 50, po prostu lubi czuć się potrzebny, taki typ:) a ze faktycznie jego działania przynoszą skutek to co chwile ktoś go molestuje żeby jeszcze coś dodatkowo robil
ehhh, czyli nakręca go to, że czuje się potrzebny :/
szkoda, że w domu się tak nie nakręca na pomoc Tobie.

Mizoprostol – Wikipedia, wolna encyklopedia

Mizoprostol – syntetyczny analog prostaglandyny E1, stosowany jako lek w prewencji i leczeniu choroby wrzodowej żołądkaspowodowanej niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ).
(...)
Inne zastosowania (niezarejestrowane w Polsce): aborcja farmakologiczna (wysoka skuteczność w kombinacji zmifepristonem/metotreksatem), usunięcie zaśniadu groniastego, indukcja akcji porodowej (powoduje również dojrzewanie szyjki macicy), hamowanie krwotoku poporodowego.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na prostaglandyny. U kobiet w wieku rozrodczym można stosować wyłącznie w razie skutecznejantykoncepcji; zabroniony kobietom w ciąży.



Hmmmm, to ja chyba już nie pomogę, choć chciałam :/

chyba, że :http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,50636293,50687937,prostaglandyny.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry