reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
asia,
Mojego też wiecznie nie było. Zaczęłam mu suszyć głowę, że albo pogada z szefem, albo ma zmienić robotę. Pogadał. Znalazł kogoś na swoje miejsce, a sam pracuje w domu, zdalnie. Czasami trzeba chłopa przycisnąć ;)

Olusia,
też miewam duszności. To normalny objaw w czasie ciąży. Brzuch się obniży i będzie lepiej. A już na pewno po narodzinach. Niewiele zostało :)
 
wariatki:) ja jeszcze męża nie tykam ale pewnie w okolicy niedzieli jak się nic nie ruszy to też go napadne:) on twierdzi ze sam mnie dopadnie, ale jak znam życie to jak przyjdzie co do czego to będzie się bał tracac ksiezniczke po glowie:D
 
Doli ja sie nie przyznaje ale codziennie min 3 banany ;) tylko bez nutelli;)

Moj wlasnie po dniu pracy, szkoleniu, zawiozl mnie na zakupy - 40 km a teraz zmeczony pakuje zmyware i sprzata kuchnie. A ja na necie wymeczona nic nierobieniem ;) tzn galerie zwiedzilam ;)
 
reklama
Dziewczyny ja mam celibat od transferu!.. wiec zobaczcie od kiedy.... a tak poza tym jakos mnie nie ciagnie... byl okres ze tak a potem juz nie... moze dlatego ze wiem ze nie moglam...:tak:

Crazy girls... lub loca loca loca :D
 
Do góry