reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
hej dziewczyny. :)
ja też dziś po ktg i to podwójnym. :D mały za pierwszym razem zastrajkował i nie chciał sie w ogóle ruszyć, tylko skurcze były i musiałam czekać żeby powtórzyć. ;p na szczęście za drugim razem już sie rozkręcił.:) z ciśnieniem też jest ok. :)
 
to ja tez powiem ze na wizycie ok :)
lozysko super, wod duzo, glowka jeszcze wysoko, po zmierzeniu i wazeniu wyszlo ze po 2 tyg ma teraz 3720 wiec nie tak strasznie :)
brzuszek mniejszy niz 2 tyg temu wiec musial byc blad pomiary UFFF :) choc i tak do malych nie nalezy :p

szyjke mam tak wysoko ze ledwo jej siegnela i mam ja miekka i z rozwarciem na 1 palec ale takie rozwarcie jakie moga miec wielorodki takze mocno sie nie przejela

a ja ........... nie wiem jak to zrobilam ale schudlam w 2 tyg az 1,5 kilo i tym sposobem przez cala ciaze przytylam 5,5 kilo :szok: i waze 3 kilo mniej niz na koncowce ciazy z synem :szok: czego mega sie nie spodziewalam bo startowalam z 10 kilogramowym nadbagazem

mastepna wizyta 2 kwietnia ;)
 
Babydust gratki wizyty !! Maleńka do super wymiary i Twoja waga pozazdrościć ;)

Doli i to jeszcze z zamkniętej szafki wyciągneli..najprawdopodobniej ktoś z ochrony bo śladów włamania brak a ochrona ma zapasowe kluczyki do szafek :-/ przyszedł wściekły do domu jak nie wiem..już musiałam go do pionu postawić :p poszedł teraz na policję
 
reklama
Do góry