reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No i kuźwa rycze
Wsadzilam tabsa w picze a nie wzięłam magnezu

Hormony - normalność 1:0

Natasza mam cennik, wyślę na prv.. Dla stałych klientek rabat

Myla.. Talerz z przed 5 dni... Nie znasz metody?? Do szafki z ubraniami ładuje niesprzatany syf...

Główka balansujaca?? Czyli nie wstawiona?

Aga u nas też wojna, za dużo pierdzieli ten dziad zamiast się zamknąć i to przy dziecku.. Dostał zjebe ale co się udarlam z 2 pokoju to moje

Babydust a masz zdj?? :) ładny klocuszek! Mój tyle miał w 41 tyg hehe :D
 
reklama
Myla to szalej :p
Moj m biedny znowu chory ale moze sie skusi ;) mi pomoze wygonic mloda a ja jemu chorobe :D

W sobote mam wizyte :) ale dopiero o 17 :/

Dzis ponad 2km przespacerowalam. Strasznie mi sie nudzi na tym macierzynskim :(
Ale jutro mlody do przedszkola a do mnie przyjezdza przyjaciolka na ploty :)

Anulka slow brakuje. Lekarze kur.... noz sie w kieszeni otwiera :/

Babydust to pozytywnie :)
 
czyz nie??
 

Załączniki

  • 1427224312323.jpg
    1427224312323.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
wasi panowie to przynajmniej pojawiają się w domu, mojego ciągle nie ma- nie dość że w tym mieście prawie nie mam znajomych, to jeszcze zlapalam męża spolecznika który oprócz normalnej pracy, dodatkowo pracuje spolecznie:( w rezultacie całe 9 miesięcy siedziałam sama w domu, a ostatnie 3 to już całkiem sama jak palec, bo n leżałam i nie mogłam wychodzić z domu:( grr dobre czasy się kończą, powiedziałam juz temu gadowi ze na swoje zabawy ma czas do urodzenia księżniczki. potem ma zapomnieć o wszystkich durnych pomysłach na które sam wpada albo ktoś mu podrzuca:/
 
Tabasia u mnie się nie zgadza, dziad sprząta i szoruje...

Ale musi się przy tym nagadać jak przekupa na targu...

Muminek o kurcze to też masz nie fajnie :/
 
Doli tak mam zdjecie ale na zdjeciu juz tak ladnie nie widac
Malz filmik krecil jak zgra i bedzie dobrze widac to wkleje linka :)

Noi nie rycz bo szkoda lez ;) choc mi sie dzisiaj tez zbieralo czytajac tylko forum o dzieciach i porodach :D

Tabasia - oj prawda prawda :)
 
reklama
Ja zjadlam dzis lazanki z miesem i normalnie umieram... chyba nie moge jesc takich rzeczy, moj zaladek stal sie bardzo wrazliwy, zreszta ostatnio mniej znow jadlam...

Natasza chyba tylko ja zostalam jesli chodzi o marzec... no chyba ze ktos sie wylamie i mnie wyprzedzi :tak:

Karina to prawda wazne zeby byly zdrowe, jak trzeba to bedziemy w szpitalu;-)
 
Do góry