reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei dobrze ze w końcu ktoś się Tobą zajął jak trzeba:)

Asiatipl super ze juz lepiej się czujesz:)

ja w tej ciazy była 2x chora - za każdym razem mąż przynosił do domu jakaś zaraze wredna - oczywiście on po 2 dniach był zdrów jak ryba a ja jak ostatnia sierota umierałam przez 2 tygodnie:/
Anulka nie jestem w stanie pojąć czemu tak Cię tam traktują. . naprawdę coś tam jest nie tak w tym szpitalu:( człowiek się niepotrzebnie denerwuje!
Szaj zmiazdzylas mnie ta główka gigantem:) nie mogłam przestać się smiac:)

Pat dawaj znać co po ktg:)

Myla gdzie się podziewasz? brakuje tu kabaretowych rozmów Myla - Doli:)
 
Na ktg jakieś male pierdki tylko się pokazywały i mówiłam o tych bólach itp to mnie zbadali ale szyjka jeszcze trzyma. Więc pewnie będę z bólami i kluciami siedzieć jeszcze miesiąc :)
 
Melduje się w dwupaku :) miałam mieć znowu dzisiaj usg żeby zobaczyć czy czasem dzidziuś nie jest przenoszonY. Ale niestety Pan doktor nie znalazł dla mnie czasu bo przyjmuje tylko 4 Pacjentki na godzinę. Jutro kolejne podejście do usg. To będzie już 3. Chyba za wytrwałość zrobią mi ta cesarke :(


Anulka uciekaj z tamtad.


Pat pierdki haha. Trzeba czekac kochana, przyjdzie czas to bedzie.


No wlasnie, Myla caly dzien sie nie odzywa:confused:
 
Kuklaki wiem że jak przyjdzie czas to będzie ale wkurza mnie to że mnie boli kluje itp i boje się że tak będzie przez miesiąc albo i dłużej -_-
 
Anulka szok!!!!! Z koperta to by przyjął jako 5 ?? Kpina jakaś..
normalnie łaskę robią, że cokolwiek robią !!!
:angry:


Melduje się w dwupaku :) miałam mieć znowu dzisiaj usg żeby zobaczyć czy czasem dzidziuś nie jest przenoszonY. Ale niestety Pan doktor nie znalazł dla mnie czasu bo przyjmuje tylko 4 Pacjentki na godzinę. Jutro kolejne podejście do usg. To będzie już 3. Chyba za wytrwałość zrobią mi ta cesarke :(
ja na prawdę nie potrafię zrozumieć, na co oni czekają....
:/

uciekaj stamtąd ! nie wierzę, że nie ma innego szpitala w okolicy !
 
reklama
Do góry