reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina a co to tak kluje??? :)

Mila fajnie, że wizyta udana :) a 2.5 kg to zawsze +/-

Pat ty małpo Haha z którego ty okresu bykowego??:D

Dygotka może to taki oszukany byk hehe a Kiedy??

Asia mądrze gadasz hehe

O12 idę na grzebanie
 
reklama
Dygotka no mi byczek lepiej przemawia a bedzie baranek :p

Doli co to tak kuje ??? Pewnie [emoji109][emoji109][emoji109] młody ciśnie lol lub środkowym lol
 
Doli z 12 maja jest i mówię dupa wołowa ale on młody dopiero 19 lat ma to może jeszcze z mądrzeje

Kurde meczylam się żeby założyć na fotelik pokrowiec ok 30 minut masakra te wszystkie gumeczki ponaciagac
 
Moja dzidzia
 

Załączniki

  • 1426158472346.jpg
    1426158472346.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 45
Ja 3 dni po porodzie wage mialam z przed porodu dokladnie taka sama ale niestety w ciuchy normalne szybko nie weszlam. Teraz musze na koniec czerwca wygladac jak czlowiek wiec szybko sie biore za siebie.

Co do dzieci to sie zgadza sa rozne . Moj przez pierwsze 3 msc nie pozwalal mi nawet do wc. Darl sie non stop tylko przy cycku byli ok. Teraz musi byc inaczej!!!

Ja juz mam barana w domu i mam nadzieje ze mlodszy bedzie inny;) dokladnie jak baranek uparty ze az szok.

Ja tez jak siedze to malo tapety. Nieraz nic. Choc fakt czlowiek od razu inaczej funkcjonuje;). A tak to podklad, puder, cien i tusz i 5 min wystarcza na samo malowanie;). Dluzej zajmuje mycie, kremowanie, wlosy czy chcocby soczewki;).
 
reklama
Do góry