reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

aga,
cieszę się, że mogłam pomoc :) Moja córa też ciągle zmienia położenie. Ostatnio jednak szczególnie upodobała sobie moje żebra i wątrobę. I nieważne, którą w tym momencie buja częścią ciała - czuję się jak worek treningowy. U niej to są tak z 3 dni wzmożonej aktywności, a potem mam około 2 dni spokoju. Liczę, że jutro odpocznę ;)
 
reklama
Znacie mnie nie chce panikowac... tylko te bole zoladka do tego mnie zaniepokoily. Co prawda mniej juz boli ale czuje od czasu do czasu.
 
Tabasia, wiem, że nie panikujesz i masz żelazne nerwy, ja tez nie panikuję, ani Cię nie straszę, na Twoim miejscu to albo bym pojechała do szpitala dla św. spokoju albo wysłałabym męża do apteki 24h/tesco czy gdzieś po ciśnieniomierz... Bo może to tzw. syndrom białego fartucha, bardzo sie stresowałaś wizytą u położnej, ale jeśli nie kontrolujesz ciśnienia w domu, to nie wiesz.:-(
 
kurde Tabasia nie wiem co poradzic. Z tym cisnieniem to troche nie fajnie;/ kurde nie znam sie zawsze ksiazkowe .
A co do glowki to moze faktycznie sie odwrocila - zrob prywatnie usg i zobaczysz , chcialas sn wiec moze sie uda. Obserwuj , wez prysznic , poloz sie. Kobieto Ty prawie 20/24 na nogach . Koncowka ciazy a ta do roboty ??? :szok::szok::szok:

No ja w koncu kupilam koszule i staniki . ;) Jeszcze apteka ;) A ze pani z banku zaproponowala mi lepsza oferte rachunku w tamtym tygodniu to w koncu moge sama placic przez internet i nie musze sie M prosic;)
 
Milia zostaje tylko szpital bo w tym kraju nie ma aptek calodobowych :/ tesco tylko spozywcze otwarte o tej godzinie. Masakra :(

Od jakiegos czasu mierza mi cisnienie po kilka razy bo pierwsze pomiary wysokie wychodza.
Kurcze Babydust nastraszylas mnie troche...
Zadzwonie zaraz do szpitala zapytac czy mam przyjechac...
 
Tabasia, a może lepiej jedź, to się Tobą zajmą, jak będzie ok, to wypuszczą. A jak opowiesz całą sytuację, to bedą kazali czekać na wyniki krwi, jeśli takie podejście maja do ciężarnych, no sama nie wiem...
 
tabasia a ja chcialam cie troche uspokoic ze mi ginka pozwolila monitorowac cisnienie w domu przez ok 12 -16 godz czyli nie bylo tak zle ;)
ale jak ty nie masz jak monitorowac to najlepiej bedzie jak zadzwonisz i sie dopytasz
podwyzszone cisnienie jednak zle oddzialowuje na matke i dziecko :(
 
Tabasia jedz.

Asia witaj i czy możesz gdzies ta list przypiąć? Bo dzus juz nie mam sil sprawdzić czy wszystko spakowałam
 
reklama
Tabasia, jedź, ja mam jako nadcisnieniowiec przykaz od ginekologa, że jak ciśnienie utrzymuje się powyżej 140/90 przez parę godzin i nie da się go zbić, to jechać natychmiast do szpitala. Szkoda, że nie masz ciśnieniomierza, to może być też syndrom bialego fartucha - często mam wyższe ciśnienie u lekarza niż w domu...Kciuki!
 
Do góry