reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei wszystko bedzie dobrze, uspokuj sie nerwy nikomu nie pomagaja tylko szkodza.

Gemma bidulko mam nadzieje ze szybko przejdzie:tak:

Zazdroszcze zupki mniam. Ja mam obiecana pizze dzisiaj, juz dwa dni za mna chodzi, juz glodna sie robie a moj jeszcze z pracy nie wrocil
 
reklama
Lei wszystko bedzie dobrze, uspokuj sie nerwy nikomu nie pomagaja tylko szkodza.

Gemma bidulko mam nadzieje ze szybko przejdzie:tak:

Zazdroszcze zupki mniam. Ja mam obiecana pizze dzisiaj, juz dwa dni za mna chodzi, juz glodna sie robie a moj jeszcze z pracy nie wrocil

Dzieki Kuklaki :) puls zmierzylam jeszcze razi juz nizszy bo 78 czyli jest ok. Czekam na amol maz przywiezie po 20stej - moze uda się przespac noc :)
uuuu znow smaki robicie :) o jakbyn zjadla "ser w ziolach" wiem ze to syf ale czasem mam na to ochote.. :)
 
własnie popijam mleko słodzone skondensowane :-D:-D:-D poezja..


Gemma współczuje, ja nigdy nie miałam wiec nie doradze nawet

Myla o kurcze!! współczuje dziadostwa!! skąd to Ci się przyplątało??

Olusia no gdzie jesteś? :-D

Doli tarlam pewnie gdzieś pinda po brudnym chodniku :-D

Ja dziś cały dzień spie,poza chwilowym napadem koleżanki z mała dzidzia...
Asiek sorki ze nie oddzwonilam ale spieee!!!masakra...byle jutro było lepiej
 
oddajcie troche waszego apetytu :tak: ja dziś znów walczę z mdłościami :-( matko kiedy one przejdą :-(

myla - zdrówka :tak:

gemma - współczuje :-( oby szybko przeszło


spokojnej nocki , choć czytając wasze posty dla niektórych może być nawet i baaardzo miła :-)
 
kifsi ja dzis od nocy zle sie czuje znow.. mdlosci i wymioty.. a bylo juz w miare ok... ech... jutro bedzie lepiej !:tak:

Pewnie znow pojde pozno spac... w dzien pospalam to teraz bede buszowac... hi hi:-)
 
Lei głowa do góry ... Nic mu nie bedzie :) ✊✊✊

Olusia juz w tym tygodniu jutro na rano .., musze 5:30 wstac :(

A ja zwarjuje dzis ...
Czekałam 3 miesiące na kanapę i co ..., dali mi ja bez stopek ..., na czym ja mam to kuzwa postawić??? Na pipie chyba :(
I jeszcze każą czekac do 2 tygodni na dostawę części ....
Poduszek tez nie było , ale z nimi to nie problem ..., bo teraz nie ma jak siedzieć normalnie ....
No myslalam ze sie pobucze tam :(
 
Heeejka.

Ja dziś poczułam ruch maleństwa pierwszy raz od jakiegoś czasu, bo ostatni byl jakoś w 15 tyg. Mam nadzieję, że już nie będę mieć takiego odstępu. :-D Dzisiaj czuje się taka pełna, najedzona a w sumie zjadłam tylko 2 kawalki piernika. Lubię czytać jak piszecie co u was i w ogóle, a jestem z Wami od kilku dni. :-D

Muszę się Wam pochwalić, że coraz lepiej mi idą jazdy na pprawo jazdy. :-pJestem z siebie dumna, hehe:sorry2:
 
A niech im myszy zjedzą cały magazyn jak tylko dostaniesz swoje nóżki Karina :wściekła/y:

A propo naczyń to zagonilam meza bo tez wczoraj usłyszałam, ze jutro :no: no to ma teraz, po nocy zmywa zamiast sie pakować albo tulic ciężarna zestresowana...
 
Karina dla mnie to tez byl dramat jak mialam wstac do pracy na 7 rano... to wstawala o 6.. do roboty mialam 10 min autobusem;-) uu to faktycznie kanape bez czesci i kaza tyle czekac..to jakas kpina ! i co teraz? masz kanape a jej nie masz... masakra!:wściekła/y:

Aurelka gratuluje ruchow dziecka oraz jazd.. :-) powiedz kiedy wyjedziesz na droge to pomacham tobie he he
 
reklama
Do góry