reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej dziewczyny, postanowiłam dołączyć do forum po badaniach, które miałam wczoraj, wiec dołączam :) to moja pierwsza ciąża wiec z ciekawością sie Was czyta:)
 
reklama
Myla widziałam, słodzinki małe, ale my takich kruszynek nie urodzimy nie licz na to :-D heheheheh
ja mam grochówkę z wczoraj i tyle :-)
właśnie ciasto czekoladowe zjadłam
 
Witajcie z rana u mnie też pogoda straszna a musiałam rano wybyć do centrum krwiodawstwa. Znowu upuścili mi 3 fiolki krwi. W poniedziałak popoludniu ma być wynik narazie mam się nie przejmować i tak też uczynię:-)

Witam nowe mamusie Malwic i Wenqing

Malwic many termin na ten sam dzień:-) ciekawe czy sie uda chciała bym urodzić 15 bo to sentymentalna data dla mnie ale lekarz przebonkiwał coś o cesarce więc może być wcześniej
 
Witam Wszystkie Kwietniowe Mamy ;))
To mój będzie mój pierwszy brzdąc więc postanowiłam dołączyć, poczytać dowiedzieć się ;))
Termin mam na 5.04 więc jeszcze trochę czasu na przygotowanie się ;))
Trzymajcie sie ciepło w tej pochmurny dzień :D
 
Wenqing, Malwic i Asiaaaaaa witajcie.
Co dzis za dzien tyle nowych mam dolaczylo:szok::-)

U mnie popadalo 20 min i juz sie przejasnilo.

Myla mam nadzieje ze to z powodu przeziebienia ten szmer i to nic powaznego, nie stresuj sie na zapas. Co do jeczmienia to pamietam jak bylam mala i robil sie jeczmien to mama sciagala obroczke (zlota) i pocierala i wtedy schodzilo, pozniej to mi juz tak zostalo jak tylko czulam ze cos sie robi to pocieralam przez chwile zlotym pierscionkiem albo obraczka:tak:
 
reklama
Witam nowe mamusie Wenqing, Malwic, Asia i Kajkapol :-)
Kajka gratuluję bliźniaków :-D
U mnie też pogoda do kitu, zresztą ciąg dalszy wczorajszej, nic tylko pada :wściekła/y:

Zdrówka dla wszystkich chorych :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry