reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja mialam dzis 6 tydzien 3 dzien - lekarka Mowila 4 dzien i jeszcze nic ... Mowila ze za wczesnie. Termin 3.09 - wiec poczekam sobie :-(
 
reklama
Przepraszam że sie wtrącę jeżeli jest poronienie to o każdej porze dnia musza przyjąć w szpitalu i sprawdzić tylko na jakiej podstawie temperatury ? a stres i nerwy opóźniają @
Trzymam kciuki żeby to jednak dzidzia i wszystko było ok
 
Ja poprzedzam Lei. Dla mnie to wygląda na spóźniony okres a temperature mogłaś mieć podwyższoną z 10 innych powodów. Ja sama zrobiłam 5 testów ciążowych i 3 razy byłam na becie żeby zobaczyć czy ciąża się prawidłowo rozwija. Więc nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcesz zrobić kolejnego testu? Można kupić test z większą czułościa. Chociaż w tym tyg ciąży co Ty podejrzewasz że jesteś to już każdy test pokaże ciąże, 10 zł nie majątek a tyle nerwów można zaoszczędzić.
 
Ja w pierwszej ciazy zobaczylam serduszko 6t2d. Teraz wczoraj czyli 6t5d czy cos kolo tego...

Ramailuja trzymam kciuki. To tak jak z moimi testami. Bladzioch i zaraz pytanie to idziesz na bete? A ja ze nie,bo wiem na 100% ze to ciaza. Po prostu znam swoj organizm i nie mam potrzeby potwierdzania ;) kazda z nas robi wg uznania. Aczkolwiek na Twoim miejscu bym chciala wiedziec czy to krwawienie to zwykla miesiaczka czy cos innego...
Co do testow to zrobilam 2 jeden po drugim i jeden negatyw a na drugim od razu dwie krechy. Co prawda bladzioch i pewnie nie zobaczycie ale jest ;)
 

Załączniki

  • 1408307047653.jpg
    1408307047653.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 57
Poprzednie dwa testy nic nie dały, więc kolejnego nie chcę.
Jutro pojadę do szpitala i zobaczymy co jest...

Ale teraz już nie wiem czy mam jechać, skoro mówicie, że po 18:00 przyjmą mnie dopiero...
To mam czekać do wieczora jutro?


Szczerze to jestes widze bardzo opanowana...... najpierw plamienie teraz juz sama piszesz ze krwawisz jak na poczatek okresu, a Ty sie jeszcze zastanawiasz czy masz jechac czy nie o ktorej godzinie i co rodzice na to powiedza ... nie wiem troszke mi sie to wydaje dziwne moze tylko mi. Nie chce jakos wyjsc na egoistke czy cos ale szczerze to troszke mi sie wydaje ze wmowilas sobie ta ciaze. jestes juz tyle czasu po spodziewanej miesiaczce.... chcesz byc pewna czy jestes w ciazy. TEST CIAZOWY PLYTKOWY KOSZTUJE 8ZL. i po takim czasie powinien byc pozytywny gdybys byla rzeczywiscie w ciazy. nie ma bata ze nie. a Ty mowisz..... NIE CHCE.... no kurcze. Ja tego nie rozumiem... ja bardzo chcialam dziecka, poronilam wczesniej 3 razy. za kazdym razem na pogotowiu bylam w moment jak tylko zaczelo sie plamienie... :( po pierwszym poronieniu (ciaza byla zaskoczeniem) bardzo chcialam "odzyskac co stracilam" wiec bardzo z mezem sie staralismy... i niestety.. stres, ciezka praca - nie udalo sie :( teraz ciaza to rozniez zaskoczenie jak by tylko sie cos zadzialo to ja bym byla na pogotowiu w kilka minut.... tak samo jak sie staralismy i nie przychodzila @ to ja zaraz lecialam po test... poprostu chce sie miec pewnosc.... tym bardziej ze Twoje poprzednie testy nic nie wykazaly..... a usg mysle zrobil by Ci nawet inny lekarz jak bys poszla i powiedziala ze tyle czasu juz po spodziewanej @. mi lekarka zaraz na pierwszej wizycie robila usg a bylam 6 dni po spodziewanej @ i powiedziala ze jest pecherzyk. i mam zrobic badania dala wykaz i przyjsc za dwa tyg. szczerze mowiac to jeszcze trzy dni temu robila jeszcze jeden test by zobaczyc raz jeszcze te upragnione dwie kreseczki.... PRZEPRASZAM, NIE ROZUMIEM TWOJEGO PODEJSCIA....







http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz22unzmyg3.png
 
Ja juz tylko z zapaleniem pecherza bieglam do kliniki, zeby miec pewnosc ze nie zaszkodzi dzidzi. Ale kazdy mosi sam zdecydowac. Lepiej jest chuchać na zimne ...
 
reklama
Tylko ze w sumie jest to forum dla tych co sa w ciazy a nie dla tych co myślą ze sa (jak to juz ktos napisał)... Rama troche zdominowala temat grupy.
 
Do góry