reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anulka wymus na nich zeby ci chociaz usg zrobili. Ja bym bez tego nie wyszla. Wiesz jak to jest w polskiej sluzbie zdrowia. Jak sie nie uprzesz i nie postawisz na swoim to nic nie zrobia. Trzymaj sie!
Karina super pokoj dla tesciowej!
Lece do pracy. Milego dnia laski!
 
reklama
hej

czekam na lekarza, bo z synem kiepsko :( leży bez życia, dosłownie... :(
a lepszych infromacji, to takie, że ten mój lewy bolący bok znalazł przyczyne bólu - młode mnie tak skopało tam wczoraj, że myślałam że sie porycze :szok::-D:baffled: ogólnie tak dziwnie się rusza, bo nie ma nic a potem nagle uga-bunga po wnętrznościach

Karina fajny pokoik :-)

milia dzięki, do tej pory byłam przekonana, że to musi być coś ze "skórką" albo ciężkostrawne jedzenie a tu proszę... niestety chyba to jakas infekcja albo coś, sama nie wiem :( gartluje kopniaka

Szaj ja robiłam pierogi dwa razy w całym moim życiu, wychodziły mi ale stałam po 3 godziny w kuchni, bo zawsze jakies dupne przepisy na 120 sztuk miałam :-D teraz to kupuje gotowe takie domowe :tak:,

Myla u mnie tez rzadko , raz na dzień albo wcale :baffled: zmieniasz mieszkanie w ogole czy nie? my się rozglądamy, ale ja się boję , mam duże opory...

Anulka trzymam kciuki!!! :**
 
Dobry :)

Ja dzis wolne. Zaraz Mlodziez do przedszkola a ja do nauki ;)

Doliores biedny syncio. Mam nadzieje ze szybko wroci do formy. Moze jelitowka?

Anulka czekamy na wiesci. Ja tez bez usg bym nie wyszla.

Kuklaki a Ty co na 2 slowa zagladasz? ;)

Myla leniuszka masz w brzuchu ;)

Marela ale mi ochoty na to ciasto narobilas!!! Chyba dzis ukrece :D

Karina ladny pokoik. Nie "babciowaty" ;)

Milia gratuluje kopniaka. Sama pamietam do dzis pierwszego kopa od synka :)

Pat lacze sie w bolu z nauka. Mi zostal miesiac a pozniej tylko egzamin i praca dyplomowa ale wczoraj zaliczylam takiego dola ze ryczalam. Juz mam dosc!!! Nie chce mi sie :( czym blizej konca tym gorzej.

Co do pierogow to i ja zaliczylam wiele porazek ale praktyka czyni mistrza :D teraz robie lepsze niz babcine- niech zyje skromnosc :))

A moje dziecie w koncu cos tam sie rusza. Ale glownie kopie po pecherzu i szyjce. Okropne uczucie!!! Bardzo nieprzyjemne i czasem bolesne. Kazda ciaza inna faktycznie. A wczoraj na wieczor wrocily mdlosci!! Lekkie na szczescie ale byly. I do tego ten okropny gorzki smak w ustach. Bleeeeh.

Ok. Uciekam. Bede pewnie zagladac ;)
 
Anulka, jak po obchodzie?

Doli przykro mi z powodu synka :-(a może to wyrostek...? mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie &&&

Tabasia jakbym robiła przerwy na takie smakowitości, to chyba niczego bym się nie nauczyła, wiec gratuluję samodyscypliny :-D

Kuklaki hej :-)
 
HEj kochane

Ja tez nie czuję jeszcze kopniaków jako takich , czasem coś tam puknie stuknie ale też nie wiadomo czy to dzidzia czy może jelita.

Myla kochana czy ja mogę dostać w końcu dostęp do ukrytego wątku? Bo czekam i czekam i się doczekać nie mogę. Pisałam Ci nawet na pw ale nie odpisałas.
 
HEj kochane

Ja tez nie czuję jeszcze kopniaków jako takich , czasem coś tam puknie stuknie ale też nie wiadomo czy to dzidzia czy może jelita.

Myla kochana czy ja mogę dostać w końcu dostęp do ukrytego wątku? Bo czekam i czekam i się doczekać nie mogę. Pisałam Ci nawet na pw ale nie odpisałas.

Myla, u mnie ta sama sytuacja. Tez wysylalam pw juz dawno.

Tez nie czuje dużych kopow :-( mam nadzieję ze mala sie rozpedzi niedługo :-)

Dziś dojezdza moj maz na wies :-) niedługo pojde po świeży chlebek dla niego :-) tu mi sie tak dobrze spi, ze ledwo zwlekam sie z lozka o 9! Taka cisza i spokoj.

Doli zdrówka dla synka!
 
I juz po obchodzie. Do domu mnie nie wypuszczaja. Usg tez nie zrobia ale to juz moj lekarz powiedzial ze nie trzeba. Wierze mu. Juz nie mam kroplowek tylko tabletki wiec jak nic sie nie bedzie dzialo dzis i jutro to w srode do domu.
 
reklama
Anulka dla mnie to jakiś dramat, żal im usg zrobić? czy z dzieckiem ok? serio...robią takie problemy..przecież usg to poniekąd podstawa, no prócz badania gin... trzymam kciuki za Ciebie
 
Do góry