reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Pat hahahahahahahaah przestań :p bedę dzwonić co tydzień czy cos wolnego jest :p :p :p ale wiesz jakos uspokoiłam sie.. już.. :-)

Karina to był błąd te pierogi ale niestety jak się nie umie zapanować nad sobą.. :baffled::rofl2:
 
Vesunna poszlam na to badanie - dzieki za cynk
podobno bylam pierwsza w tym jedynym labie w calym miescie ktory byl podany na stronie i babki nie wiedzialy do konca jak to zalatwic :szok:

Hehe, nieźle! Ja właśnie akurat oglądałam wiadomości i stad wiem :)

Ja na prywatne polowkowe idę 28 listopada, na refundowane z pakietu pracowniczego w Luxmed 8 grudnia. Musze mieć pewność co do płci przed świętami.

Doli, makabryczne terminy! Oby coś się wcześniej zwolnilo. Juz całkiem przechodzisz na prywatne wizyty?

Szaj, a na usg trzeba mieć skierowanie w luxmedzie? Bo ja tez mam pracownicze ubezpieczenie, ale lekarza prowadzącego spoza ;/ I jak on mi już zrobi to raczej głupio mi prosić o skierowanie na usg kolejne. Jakbym podważała jego kompetencje. A mi prostu chodzi o lepszy sprzęt.

milia najwyżej nie zapłace hahahahaha ;D

Pat no cos w tym musi być, jeszcze jeden specjalista super jest ale w luxmedzie do lutego terminów nie ma, lol.. :p :p

zjadłam 0.5 kg pierogów i tak mi źle teraz że nie wiem a chęci mam na bułke z serem a żołądek mówi stop :baffled:

Doliores, ale mi smaka na pierogi zrobiłas!! Musze babcie poprosić o ruskie :)
 
Vesunna, nie wydaje mi się...ja się na polowkowe po prostu zapisałam do lekarza, który mojej ciąży nie prowadzi. Prowadzący jest z luxmedu, ale nie robi usg specjalistycznych, tylko takie szybkie podczas wizyty. Jeśli robiłabys tak podczas wizyty, to na dobry sprzęt się nie nastawiaj. Podczas usg stricte specjalistycznego jak prenatalne czy polowkowe, sprzęt jest już lepszy :-).
 
Kuklaki, biedna, znowu straszne sny... a może za dużo filmów sensacyjnych oglądasz? ;-)

Nadzieja, czasem są takie gorsze dni, jutro będzie lepiej :tak:jakie zastrzyki robisz? heparynę?

Milia
no wlasnie ze nie ogladam, ja to komedie romantyczne a nie takie.

Anemonne wow nieźle! Paryż.... :-)

Amisia ja we sobote jadę zobaczyć :-)

Kuklaki chciałabym, ale wizyty w przedszkolu i jazda autobusem nie pomaga mi w tym ;/ co jest lepiej to zaraz gorzej..

nadzieja...jutro będzie lepiej, zobaczysz, co Ty sobie wstrzykujesz????

Doli
to jest wlasnie najgorsze jak nie mozna do konca sie wyleczyc bo wtedy co troche sie jest chorym niestety. Ale mi tez narobilas smaka na pierogi:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Nie zaglądałam ostatnio bo zabiegana byłam. Luby na delegacji to postanowiłam skoncentrować się na pracy i cały tydz zleciał w biurze. Rzeczywiście jak człowiek zajęty to czas szybciej leci.

Nie narzekajcie na te terminy. Ja mimo że prywatnie tu chodzę, to w tym prywatnym pakiecie następne usg mam w 28 tyg co wypada jakoś ok 10 stycznia.... Droga ta cała impreza... Ale nie wiem czy dam radę tyle czekać i nie umówię się dodatkowo... drenaż kieszeni jak nic...
Za trochę ponad tydz mam wizytę u położnej - ale to tylko słuchanie serduszka, kolejna morfologia i takie tam.

Chyba tu do mnie zima się zbliża. Dziś w dzień -1 ale słonecznie. Mimo że zimnolubna jestem to musiałam włączyć kaloryfery :baffled:

Dygotka kciuki za wizytę.
 
Do góry