reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla jutro napisze co i jak... bo padam na twarz juz... maluchy maja powyzej 6 cm, przeziernosc ok, tetno prawidlowe...:tak: jest troszke do napisania a nie mam juz dzis sily... po USG pojechalam do mamy bo jak pamietasz mowilam ze mama wie ze jestem ale nie wiedziala ze w podwojnej, czekalam do dzisiaj zeby powiedziec... widok miny bezcenny... placz i gratulacje itp... maz nagral filmik.. jutro dowiedza sie tesciowie !:tak:
 
Myla emocje mnie chyba jeszcze trzymaja... wiesz doktorek mowil ze jeden dzidzius wiekszy to prawdopodobnie dziewczynka ale wiesz nie byl do konca pewien z kolei drugi nie chcial sie pokazac....wiec drugiego w ogole nie wiem... chociaz dzisiejsze usg to nie byl moj cel zeby poznac plec tylko zeby sprawdzic czy wszystko ok... chociaz bylam ciekawa czy juz cos doktorek zobaczy...:tak:
 
Doli - no zwariowali ..., nic nie zrobisz... 108 cm to tez wieża aifla hehe
Uważaj z tymi męskimi robotami ..., niech twój maż pomaga ... Pozniej nerwy sie ma bo jesteśmy nie ostrożne ...

Milia80 dziękuje za zdrówko :-)
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Sataga , Dygotka Milia80 zdrówka wam zycze :-)

Jaga - ale Ty z robota szalejesz ... Czadu dałaś :p

Renatka super ze wizyta w miarę udana :-) ... I jakie imiona wyszukałaś? Mi sie podoba dla dziewczynki Liana :-)

Aylin super ze wyniki dobre :-)

Olusia słonko Ty moje :-) gratuluje udanej wizyty ... Swietnie ze mama sie tak ucieszyła :-)

Padam ... Ide spac , mialam dzis udany wieczór za miastem :-)

Dobrej nocy :-)
 
Hej ja pozno wrocilam... sprzet rewelacyjny .. robila mi przez brzuch jak tylko wlaczyla moj wszedl ze mna odrazu wypatrywalam serducho i jest! 5, 3 cm dzidziol ma spokojny byl wymiary super o dwa dni teraz wyprzedza powiedziala ze zdrowiutki z wszystkich wyliczen na wade genetyczna mam tyle co 15latka czyli raczej wcale. Zamowilismy plytke i jak wyszlam okazalo sie ze nie wsadzila plyty bo nie uslyszala a w recepcji zapla ilam 50 zl za normalne 2d kolejka juz za mna wyszlam na badanie krwi wyniki w piatek. Babeczka pyta czy chce plyte mowieze tak a zjadlam w miedzy czasie cukierki weszlam znowu na chwile by nagrala krotki filmik bo foty dala ale nic nic nie widac. Przepraszala mnid jak wlaczyla maly ruszal sie stwierdzila ze to raczej on! Przelaczyla na 3d w ramach rekompensaty iii ten zaslanial twarz tak jakby nie chcial a za chwile zlapal za pempowine i ja ciagnol hehe prawie sie poplakalam moj nie wchodzil ze mna zalowal ale za to na plycie widzial. Postaram sie zrobic zdjecia z filmiku... czuje ulge niesamowita!
 
reklama
Do góry