reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Jak starsza połknęła pieniążka lekarz powiedział, że do 7dni powinien pojawić się w kupce i tak też się stało, ale przez ok. 7 dni bawilismy się w poszukiwaczy złota.
 
reklama
Netto ojej szukaj. Ja to się już stresowalam jak mi małą trochę papieru zjadła ;) z książeczki jej zabawkowej odlazil...

Hmm ile może trwać katar u dziecka ... ?
 
U nas trwa prawie non stop od pół roku - wiązałam to z zębami, ale ostatnio niby przestały wychodzić, już mamy skierowanie do laryngologa i jak tylko mój luby będzie miał czas nas zawieź jedziemy.
Co do gumki, nie wiem jak to jest, myślę, że może się rozpuścić, choć jak mała zjada jakieś kawałki papieru to raczej wychodzą, ale może też kwestia kiedy, bo jak dłużej posiedzi to może bardziej się strawi. :-\
 
Kurde moja chyba pare dni temu gumke z słuchawek taką zjadła. Szukałam ze trzy razy w kupie i nie znalazłam a to nawet po tygodniu? To teraz mogłam przegapić. I co teraz?
 
Haha jeju teraz to już trzeba mieć oczy dookoła głowy ;)

Moja z katarem tydz juz łazi. Pierwszy dzień jakby nawet temp miała ale potem lepiej trochę było i myślałam że przejdzie a teraz znów gorzej jej leci z nosa. W pon. Idziemy do lekarza...
 
reklama
Do góry