reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Netta super że wszystko ok, oby tak dalej.

U mnie Wielkanoc jutro .

Lookata ja też sama. Czasami sąsiadka na kawie. Do tesciowej niedaleko ale staram się bywać jak najrzadziej haha.
 
reklama
Heeej, dawno mnie nie było i już pewnie mnie zapomniałyście, ale jakoś z babyboom mi nie po drodze i siedzę głównie na facebooku :) Chciałam się tylko POCHWALIĆ :D we wrześniu powitam córeczkę Adriannę :) Buziaki :)
 
Nacias - gratulacje! Adusie to fajne dziewczynki, jedną mam w domu :-D (co prawda nie Adriannę, ale Adę;-) ;))
Netta - super, że u Was też ok, tak trzymać! Jakieś przecieki w sprawie płci?
 
Nacias gratulacje.
Ale sie tu cisza zrobiła.

My już po wielkanocy.
Moja coś do teściowej nie chce ostatnio za cholere iść. Jak tylko ręce wyciąga to ta sie łapie mnie tak mocno że hej.
 
Kuklaki a to czemu ? Często ją widzi ?

A no cisza tu.. pustki wieja ;)
Któraś jeszcze kolejne dziecko planuje ? ;)
A moja pierwsze kroki pomału stawia ;) tzn pierwszy epizod kilku kroków miała z 3 tyg temu potem cisza i teraz od majówki znów i codziennie po trochu próbuje samą parę kroków robić :)
 
netta - mój też się na połówkowym dopiero ujawnił :-) za to wtedy siusiak do kolan prawie :-))) A Starsza do końca nas w niepewności trzymała. Na jednym usg było wskazanie, ze moze dziewczynka, ale mieliśmy sie do tej myśli nie przywiazywać. Ona była pośladkowo ułożona i na usg zawsze ręcę na cipce złożone i nic nie widać :-)
ruch mały, ja też nie piszę, bo nie ma o czym. każdy dzień ppdobny. Czasu też brak.
W zaczyna nocki przesypiać, w końcu! a sam jeszcze nie chodzi, pierwszy kroczek ponad 2 miesiace temu, czasem zrobi ze 3 , ale nic z tego nie wynika. za raczkę śmiga, ale sam nie.
 
Aga dość często ją widzi. Nie wiem co za faza z tym. Chociaż wczoraj siedziała z nią chwile a ja w kuchni kawe piłam żeby mnie nie widziała bo jak mnie zobaczyła to koniec.


Moja robi pare kroczków ale nie żeby normalnie. Przejdzie 5, 10 kroczków a potem na tyłek albo bachnie albo kucnie.
 
No to moja też tak pare kroków robi i potemsiada albosie czegoś łapie. No i woli za rączkę. Wtedy to tempo ma niezle :)
Co do ujawniania to Ja płeć znalam w 6. Miesiącu dopiero ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny Dołączam jako trzecia ciężarówka, Ninka będzie mieć rodzenstwo w grudniu jedli oczywiście wszystko będzie ok U nas ostatnio armagedon złości u małej wpada w szał jak coś nie idzie tak jakby chciała To po ojcu takie nerwowe.. Masakra
 
Do góry