reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli nie żartuję. Ortopeda mówił że pewnie jakiś miesiąc i Wojtas tak zrobi i się dużo nie pomylił bo miesiąc od wizyty minie 12
 
reklama
normalnie prze gosć! no to powodzenia życzę ;-))) bo zaraz pójdzie;-))

mój to się obraca jak mu się chce a co dopiero siadanie :v hahaha
 
Już bym chyba wolała żeby ruszył bo jak leży to się tylko denerwuje...świat dla niego jest nudny na płasko i zaczyna szaleć.
 
No trudno :p ale teraz jest straszny i złośliwy...:p jak mu się coś nie.podoba to szczypie i gryzie tym swoim brakiem zębów. Siadać może ale zębów nie chce :D
Zresztą teraz się podciaga ale zanim.będzie potrafił sztywno usiedziec to pewnie jeszcze trochę minie
 
Pat,
moja też tak się podciągała przez parę dni z miesiąc temu - i jej przeszło ;) Ja tam się cieszę, bo nie będzie kombinować i usiądzie dopiero wtedy, kiedy będzie gotowa - i co najważniejsze - zrobi to sama. Teraz tylko podnosi i trzyma główkę i przymierza się do przemieszczania na brzuchu.
W ogóle wprowadziliśmy do łóżeczka pościel :D Mała zadowolona :)
 
Asia ale to że dziecko się podciaga bez pomocy rodziców to znak że zaczyna być gotowy na siadanie ;) mały łapie mnie tylko za palce, ja go nie podciągam, robi to sam...nie jestem za jakąkolwiek pomocą dziecku przy siadaniu i innych tego typu czynnościach.
 
Pat,
tak, wiem o co chodzi. Moja też się podciągała sama. Dziwiło mnie to, że tak wcześnie, i że przestała - widocznie te ćwiczenia m. Vojty tak na nią chwilowo podziałały ;) Choć z drugiej strony ja w wieku 7 miesięcy stałam w łóżeczku. Mam zdjęcie - komiczny widok :D Tak czy inaczej, jeszcze nie wyobrażam sobie by miała siedzieć, jest taka malutka ;) Twój Wojtek pewnie od niej sporo większy, to inne wrażenie :)
 
reklama
Do góry