reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

aga nie daj się zwariować!!!

nie możesz nie jeść wszystkiego na zapas!
u mojego też sa jakieś kropki co chwila i znikają i co z tego ??? jedna kropka mu krzywdy nie zrobi a zjeść trzeba. dla przykłądu wlaśnie zjadłam z 400 gr truskawek i żyje. mały też. jedyne co ma to lekkie plamy na klatce i brzuchu, norma!! znikają do 2-3 dni bo wiecej nie jem..i tyle..nie tragizujmy.. mój miał z początkyu mega wzdęcia i prawie biegunkowe kupo po ogórku i rzodkiewce więc jadłam np. 1 plasterek..ale jadłam..teraz nic nie mu jest
co do nabiału to czytaj też skład bo w wafelkach tez jest mleko w proszku itp. a jak to na nabiał uczulenie to wszystko się liczy..
ja kawe pije 1 -2 dziennie slabe z połową mleka..myślę, że powinnaś sobie zaufać a nie innym..
 
reklama
Babydust fajne to nosidełko. Może jak będzie znowu dostępne to poproszę siostrę żeby mi kupiła. Choć z drugiej strony zanim kupi i przyśle do mnie to ja będę potrzebowała szybciej. Hmm poszukam coś jeszcze :)
Siostra mi przysłała pudło z ubrankami dla małej - 10 kg :szok: Rozmiarówka 68-74. Chyba nic nie będę musiała kupować hehe.
Doli pisałaś że moja Karolcia duża a my ciągle balansujemy na rozmiarze 56-62. 68 zdecydowanie za duże (we wt szczepienie i ważenie to przy okazji poproszę żeby ją zmierzyli - pod koniec maja miała 55cm)
Wyobraźcie sobie że na kontroli celnej rozpruli tą paczkę po jednej stronie (chyba nie wierzyli deklaracji że to używane ciuchy dziecięce) Raz jak kupiłam M kilka swetrów w PL i poprosiłam siostrę żeby je przysłała to kazali mi podatek zapłacić - powiedziałam że nie zapłacę więc zwrócili paczkę do Polski. Swetry przywiozłam bez podatku tylko że miesiąc później. I weź tu człowieku zrozum urzędnika :eek:
 
Doli - no, mecz towarzyski z Grecją. ja tam lubię mecze reprezentacji i duże imprezy, zawsze oglądam. Już mi się karmi chłodzi.:-)
Aga - zgadzam się z Doli, co do jedzenia podczas kp. jeśli nie masz wskazań, to dieta raczej więcej szkody niż pożytku przyniesie. a kiedyś to tak mówili, ze przy kp prawie nic nie można, tak jak z tymi czapeczkami. Ale czasy się zmieniły, więcej badań jest i juz to nie obowiązuje. ale to twoja sprawa, wiadomo, zrobisz jak uważasz i nikomu do tego;-)
 
Trzymajcie mnie laski wchodzę do pokoju syna, on ma pojazd dustyego któremu kręci się śmigło, wchodzę a ten głowa przy krecacym się śmigle i liże to..........
 
Przyznam racje dziewczynom, Milia wspaniała z Ciebie mama :sorry::sorry:

Babydust, Olivka tez wydaje takie dźwięki radości, uwielbiam to!!

Ja mam znowu gorszy dzien. Hormony biją na glowe, włosy zaczęły wypadac, pocę sie mimo, ze jest zimno...plus wszystko mnie wkurwia!!!
 
Ha ha ha Doli dobre :D

Z tym jedzeniem wiem ze racja, ze nie warto na zapas dietę robić, tylko właśnie problem w tym nabiale też, bo tak naprawdę to jest dużo rzeczy które go zawieraja... Wszystkie chyba słodycze, drozdzowki pewnie też, chleb pszenny, a uwielbiam... Kurze no i przez to brak już mi czasem pomysłów na to co jesc... Ciągle tylko mięso na obiad i kanapki z wedlina, surowka odpada każda ze śmietana czy jogurtem... Cholera ja wychowana na mleku :) a tu teraz weź to wszystko wyklucz... Tych truskawek to chyba pojem :p a któras robiła marmolade z truskawek kiedyś ?
 
Babydust miałam Ci odpisać o asymetrii ale Milia odpisała tak że lepiej się nie da:)
Milia a wy w domu tą asymetrie czymś ćwiczycie? Czy tylko tymi codziennymi czynnościami?
A kiedy Małgosia się tak wygina? Bo tej lekarce chyba właśnie o to chodziło jak go tak trzymałam bo był trochę wygięty..
Milia zgadzam się z dziewczynami w 100% jesteś cudowną mamą a Małgosia szczęśliwą kruszynką w takich ramionach !:)

Doli no niby odwarznie go trzymałam..ale dla mnie to było naturalne bo jak ręce zajęte i pełno rzeczy to tak mi najwygodniej i bezpiecznie go trzymać..bo jak rece wolne to przidem do siebie ale głowe trzeba trzymać

Margo mój je od 5 do max 10 minut nooo chyba że jem czosnek to potrafi 12minut :) cały czas się zastanawiałam czy np 6 min to nie za krótko ale jest najedzony spokojny i rośnie więc wszystko ok tylko moje dziecko je co ok 2-3h

Doli u nas tak samo..pojawiają się kropki znikają a ja się nie przejmuje dopóki go konkretnie nie wysypie bo teraz to moze byc trądzik potówka a nie koniecznie alergia.. Ostatnio jadłam czereśnie nic mu nie było więc dziś tez udą w ruch :)

Ufff chyba wszystko nadrobiłam bo my dziś byliśmy na wsi :) u mojej koleżanki ma 3 tyg dziewczynkę..masakra jaka ona malutka :)) haha już zapomniałam jaki mój szczypiorek był :)
 
reklama
Doli korki są :)) i z drogi 10min robi się godzina :))

Apropo herbatek dla dzieci sprawdzałam skład i wydaje się ze jest ok..
 

Załączniki

  • 1434471935685.jpg
    1434471935685.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 36
  • 1434471945632.jpg
    1434471945632.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 34
  • 1434471955751.jpg
    1434471955751.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 47
  • 1434471964432.jpg
    1434471964432.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 35
Do góry