reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Karina podziwiam że już pracujesz...jak mus to mus...
Ja to nie wiem jak małego zostanie za rok !:o a teraz to jak wychodze.to ciągle mi relacje zdają :D

Doli robisz smaka...ją żyje na biszkoptach bo byliśmy na obiedzie to dużo nie zjadłam bo kotlet obciekal tłuszczem a mały ma po tłustym problemy...

Sataga jak masz się męczyć to nie karm na siłę...ważne żebyś i Ty i malutka były szczęśliwe. Chociaż mam nadzieję że Twoja walka o KP nie pójdzie na marne !:)

Aylin wracaj i opowiadaj !;)

U nas dzień i udany i nie...mały w samochodzie ideał...później jak dojechalismy to był marudny ale poszlismy na długi spacer i spał ale niestety miał problemy ze spaniem i był cyc cyc..a cały dzień na dworze...i na koniec palant niedaleko wózka odpalił silnik do rozgrzania a akurat ta klasa ryczy jak szalona i mały się wystraszył...na początku tylko wielkie oczy zrobił ale akurat poklocilam się z M i dolalam oliwy do ognia i mały mi się tak rozplakal że nie mogłam go uspokoić...jak nie polubi słuchawek ochronnych to ciężko nam będzie kibicowac...
A teraz jesteśmy w hotelu i mały padł od razu :) a tata oczywiście przy łódce...ech...
 
Pisze na raty bo juz apka siada ://

Aga super wiesci!! Bardzo sie ciesze :) :)

Doli ale piekna pogoda w Kraku :)

Lei wozek daje rade widze :D

Asia86 padlam ze smiechu z tym paskiem :))

Marela zazdroszcze wesela :) pobawilabym sie. Ale nikt nie zaprasza to chyba sie wybawie u swoich dzieci dopiero :D
Biedny Tymon z tym oczkiem :/ moze za krotko ta masc i dlatego nie zadzialala??

Pat nutra smakuje bo podobny do pepti tez smierdzacy i gorzki. Syn pil do roku i nie grymasil. Taki malec nie zna smakow wiec jest latwiej. A pozniej sie przyzwyczaja to pije bez problemu :) ale fakt wiele dzieci ma problem. Ale jak mus to mus.
I kto wygral??

Margo ja mysle nad pania jak wroce do pracy. Ale m nie chce zeby ktos obcy mu rzeczy dotykal :/

Aaa Doli namiary na pediatre poprosze :)

Babydust na taki last minute to tez bym sie nie obrazila :p
Auto naprawione??

Ja do pupy bepanthen,nivea,puder... a do kapieli oilatum i jest super. Pampersow mniej schodzi. Zazwyczaj jedna kupa dziennie a w nocy jak mniej zsikany to nie przebieram.

Milia straszna mialas historie w tym szpitalu. A masz juz wyniki??

Bosko!! Mloda spi. Och bardzo jestem ciekawa o ktorej sie obudzi po takiej kolacji :D syn tez spi. A ja zamiast pisac ide pocwiczyc!! Dzis odpuszczam pisanie bo promotorka zaakceptowala mi kolejny rozdzial :) :) teraz juz powinno byc z gorki :)
 
Doli narobiłas mi ochoty na drozdzowke... ;)

Babydust może coraz mniej przybiera bo starsza, widzisz moja ostatnio u pediatry ważona i pow ze 200 gr na 10 dni i ze ok, a też już się bałam ze malo je bo w dzień staram się co 2,5 h ale w nocy ona juz coraz rzadziej się budzi,a czasem jak je to potrafi w ciągu 10 min lub mniej trochę się najeść niby
 
Tabasia zawody zaczynają się jutro i trwają do niedzieli. Dzisiaj kończą przygotowywać łódki bo przecież mało czasu mieli ^^
 
W poniedzialek ide do szpitala pod noz. Mam nadzieje ze wypuszcza mnie po tym zabiegu. Teraz juz nie spuchnieta to beda widzuec jak zszyc :)) mimo wszystko mam cykora!!

Paszportu nadal nie mam. A wylot tuz tuz :/

Jeszcze szczepienie musimy zaliczyc. Bedzie 2 tyg po szpitalu wiec chyba spoko bo z mloda juz wszystko dobrze. Odwleklam o miesiac prawie.
Przyszly tydz mnie wyrabie na maksa. Szpital,szczepienie,bilans,zakonczenie roku w przedszkolu,urodziny m,fryzjer,wizyta w pracy (przunajmniej 3 razy) i wylot :O

Aylin opowiadaj jak bylo :)
 
Pat a moja chyba coraz lepiej tłuste toleruje ;) jadlam ostatnio mielone bo robiłam i nic jej nie było a właśnie obawialam się ze za tłuste będą

Aylin witamy po urlopie ;) mam nadzieję ze wypoczeta i szczesliwa :)
 
Tabasia mnie dom czy Kuba nie wykańczali psychicznie wiec tęsknie ... A w pracy mam za******* ... Wiec nie odpoczywam :(
Narazie lol

Natasza no 3 kg na plusie od urodzeniowej .. A Adaś ?

Pat no muss :( dom sie sam nie spłaci :(
A szkoda [emoji23][emoji23][emoji23]

Tabasia a czemu pod nóż ? Nie w temacie :sorry:

Ide spac ... Dobranoc [emoji4]
 
reklama
Karina ja tak mowie bo na 2h tylko wyszlam a nie na caly dzien wiec to tez inaczej...
Jak juz wroce na caly etat to pewnie ze bede tesknic ale wiem ze tez bede "odpoczywac".
A pod noz bo komplikacje po sn.
 
Do góry