reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego!!!!! Daj jej cos na goraczke, paracetamol albo kawałek z czopka
 
reklama
Tabasia śmiech przez łzy..dzis to samo do meza mówiłam. Ze na dzien dzisiejszy nie chce miec wiecej dzieci!!! :-D
 
Asia gratuluje mieszkanka! My jeszcze troche musimy poczekać ale tez mi sie marzy przeprowadzka i pokój dla dziewczynek albo nawet dwa. Wzięłabym wtedy au pair jakas...sama byłam w Irlandii i miło wspominam, niezła szkoła zycia! Zajmowałam sie trojka (5,7,9) i dostałam niezle w dupe hehe :-D
 
kurde Tabasia nie ma rzadnego lekarza co moze was przyjac ? a jakas izba przyjec w szpitalu ?

Basia spi od 11 non stop w nowym wozku na balkonie - obudzilam ja tylko na jedzenie jakies 3,5 h temu zjadla na spiocha nawet dobrze nie odbekla , ciekawe co to bedzie w nocy :/
 
Babydust też myśle co będzie w nocy bo mała cały dzień prawie śpi.

Dzastina gratki i zdrówka, ja nie pomoge bo nie miałam.

Tabasia a na pogotowie teraz?
 
Dzastina,
gratuluję :) Ja do teraz stosuję procto-glyvenol i jest już o wiele lepiej:)

Moja dzisiaj też cały dzień śpi z pobudką na karmienie i kąpiel (dzisiaj wcześniej, bo były kłopoty z brzuszkiem ;) ), a potem jeszcze na kupkę. Oby w nocy też spała.. ;)
 
Kuklaki, a w tym nosidełku to tylko na leżąco można nosić? bo trochę mały przedział wagowy, do 9 kg.

Tabasia trzymam kciuki żeby to nic poważnego nie było. daj znać co i jak po wizycie.

Asia to super że powoli się u was układa!

Lei, co do patrzenia w jedną stronę, to Wikuś też wolał w prawo i trochę mu się główka z prawej strony bardziej spłaszczyła. lekarka mi mówiła żeby zwracać na to uwagę tzn. kłaść do na drugim boczku, dużo na brzuszku, zabawki kłaść z prawej strony, żeby mu się już bardziej nie odkształcała, bo im później tym ciężej to skorygować.
A to teraz wszyscy w jednym pokoju jesteście?
 
reklama
Tabasia masakra z ta sluzba zdrowia. Widac i tu i tam jest ciekawie.

Olusia to Wasze pierwsze szczrpienie? Bo moj skonczyl jyz 8 tyg i nic jeszcze. Ale M chory wczesniej troche starszy karar a dzis mlodszy zaczal kaszlac.

My dzis dlugo na dworze a potem spal jeszcze w gondoli na balkonie.

A ja mam wrazenie ze jak mi przespi pieknie dzien to i w nocy nir jest zle.
 
Do góry