reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny, wczesniej pytalam was o podgrzewacze. Wiec kupilam z firmy baby ono i jest rewelacyjny. Przedewszystkim ma termostat i utrzymuje stala temperature wody, wiec caly czas mam gotowa ciepla wode. Dosypuje tylko mleka i juz. Mala moja straszny glodomorek z niej i jedzonko musi byc na juz , teraz haha. Jak najbardziej polecam tym mamom ktore jeszcze nie maja podgrzewacza. I cena nie jest dobijajaca. Pozdrawiam.
 
reklama
Któraś zWas polecala kiedyś witaminę c lewoskrętną. Czy można ja brać karmiąc piersią? Dostałam w aptece acerola plus, ale farmaceuta nie byl pewien a na ulotce brak tej informacji
 
Oltoma jak ze szczepionkami u mnie to się dowiem we wtorek bo mamy iść
Trzymam kciuki żeby sie ten pepek zagoil ladnie

Marela to przez ile czasu zrezygnowałas z nabiału ?

Ja nie próbowałam żadnych cytrusów oprócz odrobiny soku z cytryny ;)

Natasza hmm to może u mojej to też nie to... Ale w takim razie czemu słabnie jak odstawilam mleko
 
Hej.

Mój ma takie same czerwone na polikach kilka ma białe czubki, jak się urodził to miał takie na brodzie i nosie i mówili że to od moich hormonów. A to na policzkach to się zaognia po karmieniu więc myślę że to połączenie jakby tego z potówkami.

Ola dobrze że to nic poważnego u małego.

My uruchomiliśmy chustę, jak mały śpiący to śpi od razu w niej ale jak ma fazę na oglądanie to długo nie wytrzyma, może się przyzwyczai.

Oltoma można acerolę wcinać. Co najwyżej obserwuj czy mały nie ma uczulenia na składnik roślinny (acerolę i różę) ale mało prawdopodobne.

Ja mam podgrzewacz z canpola ale jeszcze nie używaliśmy czeka na słoiczki i inne dania.

A co do braków w hurtowniach to jeszcze Bebilonu pepti nie ma bo fabryka się spaliła. Coś się ma na początku maja pojawić.
 
Aga może to tylko taka sugestia że od mleka? U nas to wygląda tak..jest wysyp czerwone za dwa dni zasychają i znikają i pojawiają się nowe ;) a ja mleko piję codziennie w kawie

Doli ja dowaliłam Adasiowi w sobotę sosem czosnkowym i myślałam że może będzie pluł mlekiem ale nieee ciamkał ze smakiem :) w ciąży jadłam więc zna smak ;)
 
Aga juz 3tyg ponad i dopiero teraz buzka dochodzi do ladu. Takie biale pojeduncze tez mu wyskakuja ale dzien max dwa i gina.

Natasza a ta szczepionka to 6w1 czy 5w1?
 
reklama
Anniaa ja też mam podgrzewacz z canpola używam i jestem zadowolona :)

Ja już nie moge doczekać się poniedziałku bo idę na ten kurs chustonoszenia :)

Marela to 5w1
 
Do góry