reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ja wiem ze w miekkich cyckach jest mleko po tym ze mala przystawiona do cyca polyka jedzonko :)
jak mala sie naje to puszcza cycka i po odbeknieciu nie ma mowy o tym zeby jej pozniej drugi cycek na "dobicie" podac jak pisza poradniki :) buzia zamknieta i koniec

Babydust u nas tak samo !! 5 minut ssania buzia zamknieta i koniec jedzenia :-/ przy dobrych wiatrach possie 10minut i to samo.. Czasem po cyckowaniu doje z butli od 20-40 i wypluwa więc coś tam się najada

Dziewczyny jak włączacie cudowną muzykę od Aylin to jak maluch zaśnie to po jakim czasie wyłączacie?
 
reklama
Milia korzystaj z takich nocek przespanych :) super że Małgosia tak śpi i też bym nie budzi£a:) jak dziecko głodne to da znać ;) no chyba ze mało przybiera to wtedy inna sprawa..


Myla współczuje Ci !! Włącz małej odkurzacz powinno zadziałać..
 
Doli my też mamy kryzys trochę z karmieniem..muszę ściągać po karmieniach..i "dobijam" go butelką nie ma wyjścia bo przy jego ssaniu to za parę dni byłoby po karmieniu :-/ a to jednak wygodne :)

Mój też ulewa i dlatego między innymi śpi z nami bo co on stęknie lub wyda dziwny dzwięk ja była bym na baczność koło łóżeczka.. A czasem jak mu pójdzie to nawet nosem :(
 
Doli daje mu swoje bo muszę dużo ściągać aby nie stracić całkiem.. Ale jak nie mam to daje mm i się nie zastanawiam ważne że brzuszek pełny :)

Właśnie się karmiliśmy bo afera na całego :) i tak wygląda dziecko po 6 minutach jedzenia..
 

Załączniki

  • 1430218146682.jpg
    1430218146682.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 54
Myla a brzuszek miękki ma ? Może kolka...spróbuj jej zrobić ciepły oklad i masaż, u nas pomaga

Nie mogę sprawdzic bo cały czas krYczy a JaK krzyczy to ma twrdy bo spina.
DSLAM jej kawałek czopka i zwaila mega kupe i zasnęła. SPI juz 2 h ja juz zadowolona myślę sobie teraz żadne a tu dzwoni telefon...teściowa ze stoi pod drzwiami:banghead::banghead:

I dupa ! Poszlam na zakupy kupilam bobotic i będzie dostawać przed jedzonkien,może zadziała.

Aylin dawaj muzę :D
 
Natasza no dobre określenie zarypanie od laktatora :D

Mój śpi po karmieniu 2 godz temu!! I teraz nie wiem czy najadł się czy śpi bo z głodu nie ma siły :p kiedyś takie coś usłyszałam przy starszym ze skoro śpi to z wycieńczenia bo powinien płakać :/

Myla jak nie urok to.... Współczuję nalotu..:/ może kładź dużo małą na brzuchu albo przykurczaj nóżki jej do brzucha często
 
reklama
Do góry