reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Noo widzę wiecej hardkorow :-D Ja tez juz wczesniej pisałam, ze sie zastanawiam nad trzecim. Sama nie wiem, zobaczymy....moim marzeniem była trojka maluchów do 30...musiałabym w listopadzie zajść w ciąże...a nie chce mi sie na maxa!! :no:
 
Też myślałam o szybkim rodzenstwie dla małej ale jak pomyślę, że w tej chwili miałabym mieć rozbrykanego poltoraroczniaka i noworodka, to mi się słabo robi...No i w ogóle przeraza mnie bycie w ciąży i wychowywanie równoczesne małego dziecka...
 
Szaj u mnie lekko nie było (w ciazy) i pewnie nie bedzie heh, przynajmniej z poczatku..coz zobaczymy :tak: jak dam radę to pomyśle o 3 bo tez bym chciała znowu mała różnice.
 
Asiatipl nie łam się. Pierwsze 3 dni nie jest nic złego żeby dokarmić bo pokarm pojawia sie w 3, 4 dobie. Byle nie dokarmiać za duzo. Ja 2 razy tylko za pierwszym nie wiedzialam i dałam 35ml a nie powinnam tyle.
 
Ja musiałam dużo dokarmić bo młodej cukier spadł do 40. I po nocy z cyckiem w zębach tez jej dalam ile chciała. A potem ruszył nawal i teraz tylko się cyckujemy.

Ja chyba tez bym 3 chciała... Ale może za 3 lata. Zreszta najpierw mieszkanie musielibyśmy zmienić
 
Mój pierwsze 4 doby był tylko i wyłącznie na mm z butli a teraz się cyckujemy i wogóle nie je mm więc uważam że dokarmianie w szpitalu to nic złego. ..po co męczyć siebie i dziecko..
 
reklama
Anulka super!!! :)

Ja dzieki Muminkowi sciagnelam kilka apek i "baby sleep" jest super bo mozna ustawic czas i sie sama wylaczy :)
 
Do góry