reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
mamusie na spacerkach pewnie ;) my bylismy do poludnia, a jutro juz tez umowiona do kol. jestem p obiadku wiec tez spacer bedzie :) trzeba korzystac jak pogoda jest ;)

Nasza tez troche marudzi, ale jak ja wzielam polozyam tak na brzuchu i cycku i siadlam w fotelu to sie uspokoila i przysypiac zaczela ;) tak slodko lezala sobie :) jak ja odlozylam do lozeczka to nawet nie ruszyla sie mimo ze jeszcze do konca nie zasnela :)
 
Mojego jak odłoże do łózeczka a jeszcze mocno nie zaśnie to od razu oczy jak 5zł i koniec spania :)

Hahaha jakbym o mojej czytala :))

My zaraz butla,kapiel i do spania. Dzis tez na polku pol dnia :)
W niedziele mamy sesje. Jejku jak zaluje ze mam b.malo zdjec jak bylam w ciazy... niestety tempo zycia mamy szalone i jak juz jest wieczor to czlowiek pada na ryj. Ale teraz nadrobimy ;)

Wiecie co waham sie z ta praca bo zastanawiam sie czy moze pod koniec roku nie trzasnac trzeciego :D
No nic jutro bede wszystko wiedziec. Powiem im jak sprawa wyglada... boze czy ja jeszcze potrafie mowic po angielsku bo od miesiaca z nikim duzo nie rozmawialam a jak juz to o kupach,zoltaczce i porodach :))
 
Tabasia bo łóżeczka są beee i dzieci to już od urodzenia wiedzą:))
My się właśnie karmimy i zaraz kąpiel:)

Wow super że już myślusz o trzecim ;) ja chciałam po wakacjach drugie ale cc pokrzyzowała plany ...
 
No udało mi sie Was podczytać.
Gratuluję Renatce i Kifsi. Super, że macie już swoje dzieciaczki. Zdrowiejcie.:-D
Oltoma jutro Twój dzień:-D
Ja padam. Ale za to jak wszystko dobrze pójdzie jutro do domku.
Sutki mnie bolą, mała ciągle cyc, no a ja niestety jeszcze za mało w nich mam, w nocy już prawie się z£amałam i chciałam ją zanieść na dokarmienie, bo całą noc, z jednego cyca na drugi i 15 min przerwy, i znów. A ja ledwo się ruszam całe krocze boli, hemodupki bolą, ach te uroki.
Najgorsze, że mała nie chce jeść przez osłonki, a tak byłoby łatwiej, :-( Łudze sie, że lada chwila będę miała nawał i będzie łatwiej, może nie będzie tak boleć, albo jednak uda mi się wtedy przekonać ją do kapturków.
 
Asia wydaje mi się że jak teraz mała nie zaskoczy nakładek czy butli to później będzie gorzej ją przekonać..
Ja mimo nakładek na lewej piersi mam strupki i boli więc bez sobie nie wyobrażam:-/

Babydust wow super z tym łóżeczkiem :)
 
reklama
Babydust a tsk sobie pomyslalsm ze skoro chcemy trojeczke i mialam ten moj "wymarzony" sn to nie ma co czekac bo latka leca... a jednsk czuje jakis niedosyt bycia w ciazy pomimo tych wszystkich boli i innych dolegliwosci a dwa ze wlasnie ta roznica bylaby fajna i dzieciaczki w jednym pokoju moglyby byc :)
 
Do góry