reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Renatka to juz zaraz :) super
ale masz powera swoja droga zeby pomiedzy skurczami pisac gdy masz juz takie rozwarcie :) ja nie mialam sil myslec nawet pomiedzy skurczami co dopiero pisac na telefonie :)
czekamy na wiesci
 
reklama
Katla, no najważniejsze, ze wszystko ok:D Choć tu się wszystkie tak szybko starają, że człowiek też chce juz :p

Renatka rodzi, więc zostałyśmy we dwie. Bo kifsi tak długo milczy, że pewnie też juz się rozpakowala:-o
 
Renatka to kciuki !:) mam nadzieję że Michałek już jest z Toba :)

My dzisiaj zaliczylismy kąpiel małego...chyba cały blok go słyszał...niestety mój maluch nie lubi nic co związane z nagoscia i płacz jest...licze że się to zmieni jednak :)
 
Pat u nas tez tak jest / a raczej bylo :)
mloda lubi byc okutana i jak tylko bieze sie ja na rece bez kocyka to sie boi a juz na golaska to stres dla niej na maksa
ale jak robimy to wszystko wolno a ona jest wyspana i najedzona to i kapiel idzie jako tako bez krzyku chyba ze sie wystraszy
od paru dni ja przyzwyczajam biorac czesto na rece bez kocyka choc mi jej zal bo zaraz dostaje czkawki
 
reklama
Renatka powodzenia i czekamy na zdjęcie maluszka.

Doli mam 19 maja.

Chyba jestem jakaś wyrodna matka. Moje dziecko chwilami doprowadza mnie do łez. Jestem taka zmęczona. W nocy tylko ja wstaje do niej. Uspac ja wieczorem to 1,5 do 2 godz kolysania. A jak już usnie to za godz wstaje do jedzenia. Juz brak mi sił. Kocham ją nad życie ale czasami wysiadam.

Wygadalam się, ulzylo mi. Idę spać. Dobra i godzina :)
 
Do góry