reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ech, tam kp. Ja po Oli mimo kp do wagi sprzed ciąży nie wróciłam :-( A przed ciąża miałam wymarzoną wagę. Fakt, że za bardzo nie pracowałam nad sobą... No ale chodzi mi o to ze nie zawsze samo kp pomaga. Przy tej ciąży dzięki Bogu 4 kg mniej niż przy pierwszej, więc może mniej mi pozostanie:(. Jednak boję się strasznie! Bo najgorsze to jak pól szafy ciuchów leży a mnie tylko szlag trafia.... I nie ma co na sobie włożyć :-(
 
jakbym stracila 14 kilo to juz bym byla mega zadowolona :)
doszlabym do wagi jaka mialam po 1 ciazy :) ale aby dojsc do gornej granicu prawidlowego BMI to musialabym 16 kilo stracic :/ czyli jeszcze 7 ...... ciezko to widze
 
Dygotka,
Gratulacje! Jest i Gucio:-) odpoczywaj:-)

Aga
To Ty widzę mleczna jesteś dziewczyna i drożdżowa :D ja kiedyś preferował am ostre i mięsne a mleczne jako dodatek a teraz zdecydowanie odwrotnie. Bułeczki z mlekiem lub kakao mm mm cu do :-)

Lei,
Olivka dzielna dziewczyna! Zero grymasu na buzce :-)
Ania'
Gratulacje !! Część Mateuszek :-) :-) :-)

Milia,
Ale ten czas leci. Gdzie te 4 tygodnie..:-) :-) dużo urosła??

A ja się trochę mecze z karmieniem. Niby coś tam leci ale ja wiem.. Jakoś jakby mało.. Za pierwszym razem chycila i ssala ładnie a teraz za każdym razem się mecze.. Chyba nie umiem tego robić :(
 
Ja też cały czas głodna chodzę. Na mnie po pierwszej ciazy kp działało odchudzajaco. Mała wszystko ze mnie wysyłała. Mam nadzieję że teraz będzie tak samo :)
 
Oltoma ja nic nie przytylam tylko brzuch i 4 dni po porodzie mialam wyjsciowa. ale co z tego jak brzuch wisi paskudny oponka zostala:/ i wiem ze z tym bedzie problem:/. Waga to nie wszystko mnie gubia proporcje a ciaze i tak zaczynalam z duzo za duza waga. Wiec mam co zrzucac. Marzy mi sie jeszcze z 10 kg.
 
Marela, dla mnie waga też mniej ważna. Ja mierze moje kg właśnie ciuchami. Przed 1-sza ciąża letnie bluzki miałam wszystkie przylegle do brzucha:-( Właśnie w oponce zostało mi najwięcej i wszystkie ulubione bluzki leżą na najwyższej półce szafy z adnotacja "nadzieja"... Ciekawe jak to teraz będzie...
 
Ja marzę o tym aby wrócić do biegania. Zaczęłam ok 2 m-ce przed ciąża i musiałam przerwać bo serce mi wariowało... Zaszłam szczęśliwie w ciążę i tamte dolegliwości zostały odłożone. Mam nadzieje, ze po połogu dostane zielone światło na te kilka km 3 razy w tygodniu. To nie za wiele, ale zawsze coś...
taki mam plan...
 
Dygotka,
Gratulacje! Jest i Gucio:-) odpoczywaj:-)

Aga
To Ty widzę mleczna jesteś dziewczyna i drożdżowa :D ja kiedyś preferował am ostre i mięsne a mleczne jako dodatek a teraz zdecydowanie odwrotnie. Bułeczki z mlekiem lub kakao mm mm cu do :-)

Lei,
Olivka dzielna dziewczyna! Zero grymasu na buzce :-)
Ania'
Gratulacje !! Część Mateuszek :-) :-) :-)

Milia,
Ale ten czas leci. Gdzie te 4 tygodnie..:-) :-) dużo urosła??

A ja się trochę mecze z karmieniem. Niby coś tam leci ale ja wiem.. Jakoś jakby mało.. Za pierwszym razem chycila i ssala ładnie a teraz za każdym razem się mecze.. Chyba nie umiem tego robić :(


Sharmota, od wypisu prawie 0,5 kg :-)

Renatka się nie odzywa...

Doli, kto był? rodzice? teściowie?

Pat, wiesz coś wiecej po obchodzie?
 
reklama
Milia nie wiem nic. Tylko skurcze chyba przeszły i mały wziął się w zamian za szaleństwo -_- myślę że jutro się dowiem cos po porannym obchodzie ale cos czuje że będą mnie tylko trzymać...
Tyle tylko że nadal leci mi śluz z krwią ale to dużo świadczyć nie musi
 
Do góry