reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Renatka dawaj. Przetestujemy jak zadziała to lece do apteki po ten olej.:-)
Ja ide na spacer, a potem po małą, co prawda jeszcze dziś mogłabym nie rodzić muszę tej infekcji się pozbyć, ale na weekend jak najbardziej jestem za. Najlepiej z soboty na niedziele :-D
 
Olusia wczoraj sie 4 dzieci urodzilo :)
Dobra Dziewczyna, Muminek, Szaj i Sharmota

Pat dobrze ze w szpitalu - wiem ze kicha tak lezec bez sensu ale bezpieczenstwo jest najwazniejsze

Aniaa to czekamy na wiesci o urodzonym maluszku :)
 
Babydust aaa to Dobra Dziewczyna, Muminek to czytalam wczoraj a dzis doczytalam Szaj i Sharmota... to wychodzi 4 he he :tak:

My sie zbieramy na spacerek....


W sobote maja wpasc kolezanki z pracy, ciesze sie
 
Co do zapisywania skurczy to nie patrzcie na ktg! Cały czas od poczatku do tych przed samymi partmi miałam tak na poziomie może z 20 i się pytam o co chodzi przecież mnie boli coraz bardziej s oni kowia żeby na to nie patrzeć tylko na rodząca,ze czasem skurczy nie pokazuje wcale a tam 10cm juz. Ktg jest po to żeby stan dziecka monitorowax

Pat rodzic !
Renatka pilam i nawet mnie na wc nie pogonilo :D nic mi nie bylo
 
Fajnie. Pisze 3 raz to samo!
Myslalam ze wysłało poprzednio.

jest zła,zdolowna i chce mi się wyc

PrYszla wizyta. Obejrzeli pomacali i mówi ok to do domku. Poszli do nastepnego dziecka.
Ja uradowana dzwonić chce juz do arka a tu mgle "albo wie pani co? Zrobimy jeszcze bilieubie z krwi bo mi jkos za żółta jest" no kur... !!!! Juz wiem ze nie wyjde dziś
Siedze i rycze!
Jeszcze dzwoni Arek i się pyta co tam,ja mu opowiadam a on mnie rypie
Bo mam patrzeć na dziecko itd! No chyba logiczne ze się nie ubiore i nie wyjde ale jestem od 5 dni nie wysłana,zdolowana,obolala i mam dość! Tak jak było wszystko super tak zaczynam mieć depreche normalnie!
Aniaa czekamy na wiesci
 
reklama
Do góry