reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Oltoma ja bylam u lekarza na rano. USG zrobili, mała już 3300 prawie. Żadnych oznak porodu, ręke mi tam wsadził to myślałam że się powyje. Mam iść w sobote rano znowu. I jestem ciasna wiec moze sie jakąś ingerencją skończy. Chyba też w grudniu urodze
 
Cześć.
Ja nadal jestem w dwupaku.
Mam szybkie pytanie chyba do babydust. Jak umowa jest do dnia porodu to urlop/ zasiłek macierzyński załatwia się u pracodawcy czy w zusie?

Zaraz was doczytam. :-)
 
Ja juz wiem, że bez małej nie wyjdę z tego szpitala :-D. Pytanie, czy rozkręci się samo, czy będą wywoływać... tak czy siak, kilka dni tu poleże jeszcze...
 
Ja dzisiaj wieczorem jade do mojej prowadzącej...wypisze mi zwolnienie na 8 dni i jak cos to dopiero po 8 dniach wywolaja czyli za tydzień we wtorek...powiem Wam że chce mi się wyć....mam takiego dola że masakra...
 
Ja dzisiaj wieczorem jade do mojej prowadzącej...wypisze mi zwolnienie na 8 dni i jak cos to dopiero po 8 dniach wywolaja czyli za tydzień we wtorek...powiem Wam że chce mi się wyć....mam takiego dola że masakra...

Ja właśnie ide do gina. Pat trzymam kciuki żebyś nie musiała tyle czekać i dzidzia wyszła wcześniej.:-)
 
Dobry :)

Muminek kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]


Szaj , Joanna [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Aylin super ze do domu :)

Pat nie dołuj sie , napewno szybciej sie rozkręci :) [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja dopiero wstałam [emoji16]
 
reklama
Wiecie co kiedy szłam do gina(już siedze i czekam) miałam takie dziwne uczucie jak na "2". Zaczęłam się zastanawiać ciekawe czy można czuć od razu parte bez czucia tych bolących skurczy ;-) :p. A tak sobie wymyśliłam :p
 
Do góry