reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja po wizycie. I cóż i nic. Lekarz coś tam pewno wie wiecej, ale ja nic. Kolejna wiz, za tydzień chyba ze urodze, ale lekarz stwierdził ze wydaje mu się ze się raczej spotkamy. Ciśnienie dziś miałam jak na mnie wysokie, ale lekarz nic nie mówił więc chyba ok. Reszte pooglądał dzidzie na USG, nic nie mówił, tylko tyle, że główka nisko, oglądał, robił zdjęcia serduszka, i jakieś dwa takie w oddaleniu, chyba sprawdzał przepływy, bo pohawiały się tam jakieś czerwone i zielone żyłki, ale mi nic nie powiedział, muszę mu na ślepo zaufać(choć nie jest łatwo), że jest wszystko ok. Powiedziałam mu o indekcji, to nawet bez zaglądania wypisał receptę na globulki. Ach. Trudno czekam do następnego tygodnia, bo wtedy mamy jakby coś zastanowić się czemu nie urodziłam i co dalej.
No ale chyba dłużej niż do 30.04 nie będę chodziła w ciąży, bo tak wypisał mi l4 :-)
 
reklama
Znowu mi zjadlo posta!!!!!!!!

Zrobili mi nadzieje ze wyjfziemy dziś ale jednak nie. Na szczęście chyba wyjdziemy jutro jeśli wszystkie wyniki będą ok. Narazie RTG płuc ok,ctp prawie spadło posiew moczu ok jeszcze spojr a na żółtaczkę bo ma spora i chyba wyjdzieny jutro.
Poz tym mała miala echo serca i ma nie zamknięty przewód bottala ale będziemy do kontroli.
 
Na dzisiaj tyle porodów się szykowało i jakoś marnie idzie :-( Widzę irytację już prawie u kazdej :-(

Jeszcze te, które mają czas do terminu to ok, ale juz po to współczuję... Juz Ci lekarze troche by coś pomogli a tu widzę nawet wsparcia i należącej się informacji brak...



Dygotka, Ty masz fajnie!!!!!! Zazdraszczam i trzymam kciuki!!!!!

U mnie Tel z informacją o terminie cc nadal bezlitośnie milczy.

Ola nadal w domu bo w przedszkolu kolejne przypadki ospy... Ciągle coś ode mnie chce, mówi bez przerwy a mi tak jeden spokoju sie marzy... Cisza jednak to pobożne życzenie.... Sąsiad od tygodnia remont robi... Borowania końca nie widać... I te mdłości na deser.... Chyba dziś to i ja chlipać będę......



Myla, nie martw sie jeden dzień jeszcze dasz radę! Choć domyślam się, że ledwo ciągniesz.... &&&&&



Shormata, tak długo milczy.....
 
Ostatnia edycja:
Muminek, co u Ciebie? Mam nadzieje, że znośnie a najlepiej, że szczęśliwie juz tulisz maluszka?&&&&&&



Dobra dziewczyna, a u Ciebie???&&&&&
 
reklama
U mnie dzis byla polozna z pedistra. No i wg nich za zolty. Robilam bilurobine w pt. I byla tala sama jak w niedziele przy wypisie. Dostalusmt jakies witaminy + czopki;/ i za 5 dni znowu klucie:/ morfologie tez chce bo niby blady. W szpitalu mial robiona i bylo ok. Juz mi go szkoda.
 
Do góry