reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia idealnie Cie rozumiem...ja ostatnio mam takiego dola...siedze i rycze bo mój M wychodzi o 7 wraca o 21 a ja siedze sama i się ciągle zastanawiam czy z małym ok itp...jeszcze jak czytam że dziewczyny poszły i u jednej mało wód u drugiej malo wód a ja nie wiem nawet jak u mnie bo nikt tego nie sprawdził chociaż tak myślę że chyba powinni skoro jestem po terminie...:/

No właśnie tego się boję. Mam dziś wizytę, ale pewnie nic się nie dowiem. Już zaczynam mieć doła. :-(
 
Doberek!
Oj dziś to się dzieje! Chyba będzie owocny dzień!

Tylko oby te milczące rodzace dawały nam znać!
Shormata?
Dobra dziewczyna?
Muminek, &&&&&&&&&!!!!

Asia, Pat, no żeby przez tyle czasu nie doczekać się porodu... Psychicznie jesteście biedne wymęczone!
Trzymam kciuki za jakiś cud!!!!

Kuklaki, a u ciebie? Bo ja się już pogubiłam?
 
To i ja dolaczam do tego klubu dzis. Tak go wczoraj wychwalilam ze pieknie spi w nocy to zrobil niezlego psikusa mi.

marela podstawowa rzecz ktora doswiadczylam od pierwszego dziecka :) nie wolno chwalic dziecka ze grzeczne i ze spi :DD
od razu odwraca sie wszystko do gory nogami :-D

z nasza to taka sinusoida czasami jest ladnie czasami cyrkuje i budzi sie po 20 min po jedzeniu (zawsze przy piersi zasypia)
dzisiaj na przyklad obudzila si po karmieniu o 2 w nocy i zwiedzac chciala
oddalam ja mezowi i poszlam spac hahaha
no i znowu jakims cudem jedna brodawke zmasakrowala - boli jak chole.ra az zaczynam unikac karmienia z tej jednej piersi :(

WOw jaka akcja nocna JOanna . Szaj , Muminek trzymam kciuki za szybkie porody
 
Ostatnia edycja:
Babydust, masz 100 % rację z tym chwaleniem dzieci! Ja nauczyłam się, że jak jest ok to zostawiam bez komentarza, ale hak jest źle to narzekam jak się da bo wtedy zawsze na przekór!!!!
 
Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie i dobre rady, fajnie ze jest taka strona ze mozemy sobie pomagac :) ja sie wlasnie szykuje do lekarza, bardzo jestem ciekawa co powie... Teraz bardzo ale to bardzo powoli saczy mi sie woda tym razem jednak nie przezroczysta jak w nocy tylko taka jakby mleczna, ale w ilosci minimalnej...jak.tylko cos sie dowiem to napisze
Muminek trzymam kciuki caly czas
Asiu nie martw sie na zapas, moze ci zrobi usg jak powiesz ze sie martwisz
 
reklama
Doli moja wczoraj byla. Poogladala, poglaskala, wręczyła siostrze Kinder jajo i co najważniejsze nie zrobila,awantury ze nam Jagódkę na rękach. Ale jak w domu będzie to zobaczymy.

Baby - ja unikam karmienia,z lewej. Nie mam poranionej tylko wewnątrz mnie sutek boli. Po 5 min karmienia przechodzi ale początek to świeczki w oczach. Pani z poradni byla i mówi ze nadwrażliwość brodawek i super zasys jagody to powoduje. I trzeba przetrwać - za tydzień przejdzie.

Dobra wyzslilam się - tez przejdzie?
 
Do góry