reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej :)
Cos czuje ze Sharmota nas zaskoczy szczesliwa nowina, mocno trzymam za to kciuki :)
Muminek ja dzisiaj tez nie spalam prawie cala noc właściwie to niewiem czemu bo nic mnie nie bolalo, ale maly tak sie wiercil ze myslalam ze przez brzuch doslownie wyskoczy...a teraz spokoj a ja jestem jakos wykonczona
 
reklama
Renatka to że alfy dla bogaczy to stereotyp :D Volvo też jest uważane za samochód ekskluzywny a mimo tego że bogaczem nie jestem to mam :D i na alfę tez mnie stać bo drogie wcale nie są :p u nas w rodzinie są juz dwie alfy w tym jedna 159 jezdzaca codziennie i odkad była kupiona nic się w niej nie popsulo. Ludzie maja wyrobiona opinie o alfach przez inne modele które fakt są awaryjne :p zresztą znaleźć w necie do kupienia 159 czy v70 graniczy z cudem bo jest ich mało - są dobre więc ludzie nie sprzedają :(

Doli w końcu odzylas to i ogarnianko w domu ?:D ten Twój maz to nie taki zły jak go malujesz więc juz na niego nie narzekaj !:p

Tez mam nadzieję że u sharmoty ok i nie pisze bo jest zajęta maluszkiem jak coś...

A u nas oczywiście cisza spokój, chodzimy z uparciuchem dalej. Mam nadzieję że nie będzie u mnie tak jak u Asiorka że mały się zaprze rękami i nogami i nic go nie ruszy !:o
 
Załamka normalnie. Mała była ze mną 2 noce ( reszta na intensywnej i na foto) i dwie noce ze mną ta sama historia.cala noc wycia! Ssie,puszcza ,szarpie,wyje! Jak przychodzi rano tak zasypia i SPI jak aniołek!
Wezwali mi laktacyjna bo jestem wykończona

Posiew moczu ok,jeszcze rentgen płuc i jak bedzie ok to może w czwartek na wieczór lub w pt do domku
 
Myla Mała musi się przestawic na normalny tryb życia, przecież w brzuszku najbardziej aktywne dziecko jest właśnie wieczorem i w nocy kiedy mama odpoczywa i nie kolysze:) spokojnie jak wrocicie do domku to trzeba jej wprowadzić rytuały i się przestawi ze w dzień się żyje a w nocy spi:)
 
Ja już też na nogach i jak zwykle po nocy nie najlepszy humor. Brak snu, nerwy, schizy, już przestaje sie łudzidzić, że urodze przed terminem :'( , no a na wywołanie pewno co najmniej jeszcze 2 tyg będę czekała, niby nie długo, ale na dzień dzisiejszy to dla mnie całe wieki, normalnie płakać mi się chce, ale co zrobić. :-(
 
Witam dziewczyny!
Nadal w dwupaku, ale sie dzis za to wyspalam, tylko raz na siku i to wszystko.

Dzis KTG i wizyta, ciekawe co sie dowiem, zadnych, nawet najmniejszych skurczy nie czuje wiec nic ciekawego sie nie zapisze...
 
reklama
Witam i ja :tak:

melduje ,że dalej cisza :tak:

dziś kolejne ktg i wizyta :tak:pewnie nic nowego się nie dowiem , oby tylko ciśnienie mi nie skoczyło i ktg wyszło w normie :tak:


u mnie pierwsze ktg po 36 tygodniu, potem od 39 co tydzień , a jak coś lekarzowi nie pasuje ( tak jak w moi przypadku ) to co 2 - 3 dni :tak:

Pat - ja się z tobą zgadzam co do 159 :-D w ubiegłym roku w tym czasie szukaliśmy większego auta i to była jedna z opcji :tak: nie zdecydowałam się na nią bo nie lubie kombi (choc akurat alfa jest śliczna) i wydawało mi się ,że jednak bagażnik jest troszkę za mały :-)


Asiatipl- dwa tygodnie to raczej nie przenosisz bo teraz chyba zmieniły się przepisy i max 8 dni po porodzie trzeba stawić się do szpitala :tak: takie info mi przekazała ostatnio znajoma :tak:

Sharmota - &&&&&&


Rozpakowane fajnie macie z tymi maluszkami :-) niedługo tylko o ciumcianiu i kupkach wszystkie beda pisać :-D i zapomnimy o niecierpliwym oczekiwaniu :tak:

miłego dnia
 
Do góry