reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla gratulacje! Nasza śliczna siostrzyczka jest wśród nas:)

A my wracamy ze spacerku:D
 

Załączniki

  • 1428662484464.jpg
    1428662484464.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Marela ja jeszcze w szpitalu torbę słodyczy zezarlam! Kto Ci powiedział, ze czekolady nie wolno hehe...;-)

Magdalena jaki braciszek dumny!! :-D

A podstawa mojego żywienia przez pierwsze trzy miesiące były (obok biszkoptów) białe michalki, miałam taka fazę, ze nie zdarzyło sie, zeby nie było pełnej miski na stole hahaha! Oczywiście mężu pilnował zeby nigdy nie brakło!
 
Ostatnia edycja:
Myla,
gratuluję! W końcu się doczekałaś :) Jak się czujecie?

Olusia,
Ja również zastanawiałam się nad chrztem, ale chyba jednak się zdecyduję. Być może takie wahania są niepoważne i zawiewa hipokryzją,ale - jakby nie patrzeć - wychowałam się w rodzinie katolickiej i moje przekonania niekoniecznie muszę przerzucać na dziecko.. Ja myślałam raczej o sierpniu / wrześniu - gdy mała nieco podrośnie. Ale tak jak Szaj, będę o tym intensywniej myśleć po porodzie, tym bardziej, że mój facet jest anty... ;)
 
Myla jak super :) gratuluje !!! cudownie ze juz po wszystkim i malutka taka faajna zaraz po urodzeniu pieknie .. w sumie ta ostatnia faza to chyba szybko poszlo co ? oxy ?

Ja sobie wmowilam 25 marca a urodzilam dzien po ;) moze u Ciebie tez zadziala hihihi
ja sobie wmowilam 2 kwietnia i urodzilam dzien po :) :) :)

ja tez jak karmilam to mialam mega glod i faze na slodkie i przez to nigdy nie pozbylam sie nadprogramowych kilogramow
z 1 ciazy zostalo 4 a z drugiej kolejne :/ teraz mam zamiar sie trzymac (pisze to zajadajac sernik hahaa ale dietetyczny ;)) zobaaczymy jak pojdzie tym bardziej ze na czczo dzisiaj cukier 94 :szok: a przez cala ciaze cukier trzymal sie w okolicach 70 ://

ja bym chciala chrzciny w maju najpozniej w czerwcu bo im starsze dziecko tym gorzej przechodzi taki rwetes dookola siebie :/

to czekamy teraz na doli i na Asiorka
ktoras jeszcze dolacza?

ja od wczoraj pije herbatke na laktacje z koprem i tak mi jezdzi wszystko w jelitach ze masakra
malej tez slysze ze w brzuszku burbeluje :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry