reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ale cudownie na dworze.... super pogoda!

Tabasia ja mam ochote na slodkie, slone, ostre... no ale slonych i ostrych nie jem... ale slodkie musi byc... odnosnie w spodnie to ja nosze luzne zeby mnie nie uwieralo, ale tez mam juz mniej kg....
 
reklama
Myla trzymam kciki za ciebie! Bedzie dzis mala Marcysia!

Doli spokojnie, na pewno cie dzis potna :-)

Bylam dzis u pobrania krwi. Jakas nowa pielegniarka jest i tak mi grzebala igla w zyle ze myslalam ze jej przyloze druga reka.
Wiecie mam dziwne przeczucie na ten weekend :p nie ma to jak sobie wmawiac porod :p
 
Dobra, dziś chcę iść do kina, jutro mała może spokojnie wychodzić :p. A tak na serio, to kij z tym kinem, ja chcę już Zuzię, ale co z tego, jak ona się nigdzie nie wybiera....Do tp jeszcze tylko 5 dni...
 
Marcelinka godz 11.09
 

Załączniki

  • 1428660839302.jpg
    1428660839302.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 87
  • 1428660852176.jpg
    1428660852176.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 90
Myla trzymam kciki za ciebie! Bedzie dzis mala Marcysia!

Doli spokojnie, na pewno cie dzis potna :-)

Bylam dzis u pobrania krwi. Jakas nowa pielegniarka jest i tak mi grzebala igla w zyle ze myslalam ze jej przyloze druga reka.
Wiecie mam dziwne przeczucie na ten weekend :p nie ma to jak sobie wmawiac porod :p

Ja sobie wmowilam 25 marca a urodzilam dzien po ;) moze u Ciebie tez zadziala hihihi
 
reklama
Myla gratulacje piękna dzidzia [emoji320][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253]
 
Do góry