reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
kurcze co 5 min wchodzę na bb żeby sprawdzić czy juz coś wiadomo o nowych dzidziulkach:) to jest jakieś uzależnienie:D

Ja mam to samo, mój P. się śmieje, że to nie normalne, ja pierwsze po przebudzeniu, tel do ręki i sprawdzam co tam się w nocy podziało. A w domu, jak tylko słyszę dźwięk, że się pojawiła nowa wiadomość, zaraz chwytam za tel.:-D ;-) :p

Ale swoją drogą dzisiaj, rodzą się chyba najbardziej wyczekiwane przez forum dzieciaczki, Matki Myli i Panikary Doli, :-D
 
hej.
Myla, Doli &&&&&.
Asior oby się ruszyło po drzemce &&&&

Ja w środę na ostatniej wizycie byłam szyjka zewnętrzna nic wewnętrzna kształt Y więc się chyba skraca ale ma 2,8 więc długa. 4 dni po teerminie mam się go szpitala zgłosić tj. 20.04.
Więc nie zanosi się na szybką akcję u mnie :baffled::baffled:

A odliczanie to ja 2.
 
Ja też już chce urodzić. :'(
Postanowiłam iść do dziewczyn z pracy po prezent, trochę mam stracha bo jest to kawałek wędrówki, ale pogoda piękna, małej już obiecałam, że po drodze do parku podejdziemy - nie ma już odwrotu:p
Mam tylko lekkiego cykora, że mi wody odejdą w połowie drogi :p :-D
 
Dobry :)

Asiorek [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
I Cie wypuścili ??? [emoji15][emoji15][emoji15]

Myla [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Super :)

Doli [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

;)

Ale sie dzieje [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Ja pitole człowiek grzecznie śpi a tu takie emocje!!:)

Doli kciuki aby szybko było po bez stresu i najmniejszych problemów!!&&& abyś już szybciutko przytuliła Hubercika :) i czekamy na wie$ci!!

Myla ja piernicze ale akcja!! Dajesz dajesz..przyj i wypluwaj szybko Marcyche :)) oby szybko poszło !! I dawaj relacje po i fotkę:)

Asiorek oby szybko poszło
 
reklama
to ja 5;) właśnie wyszła idę mnie polozna. . chyba faktycznie do grudnia tu będę bo powiedziała mi ze mam jeszcze brzuch wysoko (WTF?). a potem się zestresowsla ze tętna dziecia nie może znaleźć, to jej mowie ze musi zejść aż prawie pod brzuch bo tam złapie. strasznie była zdziwiona ze brzuch tak wysoko a dziecko tak nisko.. zaraz się okaze ze moja córa na wyjściu będzie miała 70cm;)
 
Do góry