reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

teraz ja leżę w łóżku a on ma wszystko w dupie bo najlepsza metoda to udawać ze nic się nie stało:/
boszzz jak ja tego nie cierpie :( u nas tez sie tak zachowuje

Babydust a nie dostałaś znieczulenia bo za pozno było czy co?
bo u nas to chyba tylko teoretycznie mozna dostac chyba
na poczatku bylo za wczesnie bo skurcze marne i za male rozwarcie - ale anestezjolog powiadomiony niby
a pozniej poszlo blyskawicznie bo w ciagu godziny z 3 cm do pelnego rozwarcia doszlo :/
niby anetezjolog byl zajety ale sciema na maksa bo z kolei wiem ze nie bylo rzadnej nie planowanej cc w tym czasie i nawet rzadnego planowanego przyjecia na rano - dzieki temu ciotka mogla przyjsc do mnie bo ona wlasnie na bloku operacyjnym pracuje :)
`takze spal sobie pewnie smacznie i olał sprawe :(

Asiorek WOW supero :) ostatnia z 3 kwietnia :) powodzenia za szybkie plum

MYLA doczytalam :) ty tez sie meczysz :) supero :) tobie tez kciuki za plum :)

Doli jak sie trzymasz
 
reklama
reklama
Do góry