reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sataga 1.5h? Ale tempo! Pozazdroscic...

Gratulacje! Witaj sliczna Madziu!

My tez korzystamy wreszcie z pogody i zabieram dziewczyny do lasu.
 
Sataga, gratuluję, piękna córa :).

Mąż wróci z pracy, zjemy obiad i może pojedziemy na IP....Niby chcę już, natychmiast urodzić i przytulić córkę, ale jak pomyślę, że to może być DZIŚ, to absolutnie nie chcę ruszyć się z domu :p. Weźcie zrozumcie kobietę...:p.
 
Sataga, gratulacje! Sliczna Madzia i wcale nie taka duża, jak myslałaś :-) super, że znieczulenie Ci dali!

Dobra Dziewczyna, u nas też, jesli na czczo każą, tzn., że do cc szykują...

Tu też piękna pogoda, Małgosia już była godzinkę na powietrzu, a popołudniu znowu się wybierzemy na spacer :-)
 
Hmm DD podziwiam Cie za taka decyzje. Ja tez nie chce cc i nie biore pod uwagę takiej opcji..

U mnie dalej kolorowo brzuch pobolewa, szyjka kłuje, czasem jakis skurcz...

Ja mam tak samo Myla, niby chce a jsk cis to sie kładę plackiem zeby przeszło...
 
reklama
Do góry