reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja szłam do szpitala i nie musiałam być na czczo..więc może jeszcze jakieś inne badania chcą robić albo podax oxy lub ewentualnie cc..badania podstawowe robią w szpitalu cała dobę i nie patrzą na zawartość żolądka ;)


no nic,pojade w poniedziałek od samego rana do szpitala, pewnie zanim sie ktos mna zajmie to tez troche minie ale jakos bede musiała wytrzymac , juz zdecydowanie blizej niz dalej :-):-):-):-):-)
 
reklama
No duży, przez dwa tygodnie przybrał 700 gram (WTF? ) gin powiedział ze na razie nie ma mowy o CC, po pierwsze wg niego jest wszystko w normie a po drugie ja nie chce CC, mówił jeszcze że CC zrobią dopiero jak nic nic nie będzie się posuwac do przodu i jak by Mały miał ok 5 kg, wiec na razie jest tylko mowa o naturalnym porodzie
coooo ? czyli do 5 kg SN ?
No jaja jakieś !!!
Współczuję... :/

SATAGA !!!!!!!!!!!!! GRATKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piękna Madziula !!!!!!!!!!!!!!!


JAK TO SIĘ STAŁO ? :) Opowiadaj !!!
:)
Renata ja już 41 tydzień, gbs mam negatywnego, na czczo pewnie przez krew i mocz bo na cc to ja się nie szykuje ;)
oj, no jak już 41 tc to się nie dziwię, że dzidziol wielki !
 
reklama
Do góry