reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No u nas na kwietniówkach sprawdziło się w 100% że te ze skracającymi się szyjkami, rozwarciem donoszą do terminu albo i po :) ze mną na pewno też by tak było :) a też lekarz mi mówił oby do 30tc później oby 34tc ;) a donosiłam bez problemu do 38tc a wsumie to 39:)
 
No tak jest. Ja teraz sobie uświadomiłam, że od operacji minęło 6tyg, a też się bałam, że nie donosze, a tu wychodzi, że nie tylko donosiłam, ale pewno do terminu dotrzymam, a może i przenosze, jak tak dalej pójdzie.
Łeeee, ja chce już urodzić:'(
 
sataga , Ania kciuki trzymam zeby szybko poszlo

no i porod online bedziemy mieli :-D

moja mloda smokiem tez gardzi na maksa a zasypia tylko przy cycku , odlozona za szybko do lozeczka budzi sie po 5 min :/ normalnie piersi mam zmasakrowane po nocy bo ona tak od polnocy do 4 rano non stop ciamkala , ja spac tak nie moge wiec spiaca rano na maksa :/
o 4 wkurzylam sie oddalam mloda mezowi do drugiego pokoju zeby ja nosil bo ja musialam sie przespac
odciagnelam z rana troche mleka zeby ktores karmienie butelka sprobowac dac zeby cycki odpoczely i co .................moj malz wylal bo za przeciez tam tak malo bylo ..................kurna 30 ml a mala ma 6 dni to by jej wystarczylo raczej :baffled: o*******ilam go ze hej
a teraz nie mam z czego odciagnac bo mloda regularnie je :/

a do tego hemodupek tak mi daje w kosc ze nie wyrabiam :( :( :(
 
Ostatnia edycja:
babydust ja piernicze ale ....se chłop nagrabił, kazalabym mu samemu wycisnąć to mleko :p :p omg............ rozumiem wkurzenie
ale luzik mleczko popłynie ;D

a jaki masz laktator??
ja coś musze wybrać i nie wiem co.. hmmm
 
reklama
mam elektrycznego aventa ale kiedys mialam elektrycznego nuka i chyba byl lepszy ten jest taki za delikatny i slabo leci - chyba ze pozniej to sie rozkreci .... zobaczymy
 
Do góry