reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Szaj ogolnie przyjmuje sie ze dla kobiet starajacych sie i kobiet w ciazy idealny wynik nie przekracza 2 ... taka mam informacje od mojego gina bo tez robilam badania bo podejrzewali ze to moze wina tarczycy ze poronilam

Uuuu muliii muli tak ze nie wiem czy nie przytule porcelany..musialabym caly czas jesc by mnie nie mulilo. Kupilam biszkopty jako przekaske moze pomoze
 
reklama
Margomari witaj :tak:

Milia gratuluje
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Anulka90 gratuluje udane wizyty ;-)
Lakara bardzo ale to bardzo mi przykro.... :-(
 
Dziewczynki nie mialam okazji wam napisac relacji z mojej wizyty z 5 wrzesnia, bo bylam caly czas na telefonie, a nie wchodzilam na komputer... a wiec w tym dniu mialam USG i tak : wg USG mialam 9t3d, czyli ciaza 3 dni starsza niz w suwaczku...obecnie jestem w 10t4d ciazy..jeden maluch mial 2,35 cm i tetno 159 uderzen a drugi maluch mial 2,13 cm i tetno 167 uderzen. Widzialam juz nozki i roczki i jak sie ruszaly..Mam w koncu zalozona karte ciazy i umowiona bylam na badania prenatalne na 26 wrzesnia...ale przelozylam wizyte na 3 pazdziernika...cisnienie natomiast mialam podwyzszone bo 145/90 i puls 98.. lekarz zalecil mi mierzenie 2x dziennie i na kolejna wizyte mam przyniesc kartke z pomiarami i zobaczymy co to bedzie...Wg wagi to przybralam nie caly kg..no ale to normalne skoro wymiotuje wiec nie mam narazie jak przytyc. dalej mam brac lutke 200-200-200, kwas foliowy oraz brac fragmin. no i witaminki. :tak:

A z wczoraj przed wyjsciem mialam robione USG i moje babelki maja jeden ma 3,15 cm a drugi ma 2,92 cm.. :-)wiec rosna.. mam nadzieje ze dobrze...
 
Ostatnia edycja:
olusia, gratuluje 2 serduszek!!!!!!!!
a ja dzis pierwszy raz wieczorem puscilam sobie "pawia" pierwszy raz zaliczony, zobaczymy co bedzie dalej, z corka tez bylo tylko raz :)
 
reklama
Hejka. Dzis nie nadrobie :(
Cos mi sie rano tylko o oczy obilo - Doliores tak jedno usg jak ciaza bez komplikacji.

Lakara tulam :( moje dwie kolezanki poronily na wyspach i nic im nie dali. Powiedzieli ze same sie musza oczyscic. Jedna ok a druga po tygodniu krwawien pojechala do szpitala i powiedziala ze nie wyjdzie dopoki jej nie wyczyszcza. Wyjscia nie mieli.

Olusia ale rosna babelki :) :)

Nadzieja w pierwszej ciazy tez tylko raz sie witalam z porcelana o 22 :)) teraz narazie sie trzymam ale jest coraz gorzej...

Dobrej nocki ;)
 
Do góry