reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Babydust super :) z jednej str dobrze że nie wiedziałas bo mniej stresu ale z drugiej to sama nie wiem....


Ja teraz walczę z barszczem białym :D
 
Witam dziewczyny w lany poniedzialek! Zadnej wody nie odeszly w te mokre swieto? ;-)

Obzarstwa ciag dalszy, rano mialam wrazenie ze tez mi czop odszedl ale jakis taki ladny bialutki i czysciutki wiec to chyba nie to... malutka sie rozpycha co nie miara wiec do porodu jeszcse sporo czasu.

Troche emocji by nam sie przydalo w watku, moze ktoras by zaczela rodzic ? :p
 
Kina czop może być taki "ladniutki bialutki" :p podbarwiony krwią jest wtedy kiedy poród tuż tuż :p

Może ktoś rodzi bo na forum dość cicho :p
 
Kurcze już nie wiem co robić. Skurcze pojawiają się, ale kompletnie nie regularnie i raz są mocne i bolesne, a raz tylko twardnienia. Co zrobić, żeby poszło albo w jedną, albo w drugą, muszę zacząć je mierzyć, najgorsze, że przez nie mała mało się rusza i zaczynam się martwić. Czy nie mogłyby mi wody odejść, pojechałabym do szpitala i byłabym spokojna, że to już, a tak to zastanawiam się jak długo takie przepowiadające mogą być i bez rozkręcania porodu.?
 
Obudził mnie bol brzucha,taki trochę inny...ucisk w dole brzucha jakby może mała napierała...może się przesuwa. Niewiem ... No i pobolewa nadal ale bez szału. Jakoś mi się nie wydaje zeby to ruszyło. W ogóle jestem taka padnieta jakaś jakbym cala noc nie spala
 
reklama
Do góry