reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Oj Myla bo my obie tak jęczymy :p i Doli następna :)
Ja to wczoraj jeszcze lepsza byłam bo tak sobie w południe wpadliśmy na pomysł, żeby do rodziców na święta podjechać. 300 km w jedną, wieczorem 300 km w drugą i nic! a jechaliśmy jak na wojnę, cały bagażnik załadowany żeby być w razie czego gotowym jakby się tam coś zaczęło :D
 
reklama
Asiatipl jedz na ip jak się nierusza pomiędzy skurczami... Lepiej to sprawdzić..

Myla może świąteczne jedzonko chce wyjść??

Sataga ja leże grzecznie :D
 
W połowie drogi nie byłoby tragedii :) sporo znajomych w Lublinie mamy i młody też się tam urodził ;P Niestety drogi były chyba za dobre i mało mnie wytelepało bo młoda nadal wyleźć nie ma zamiaru.
Też się bałam jechać ale stwierdziłam, że co ma być to będzie.
 
reklama
Mnie tez dzisiaj czyści ale podejrzewam że to raczej re świąteczne jedzenie zadzialalo :p
Myla jak się zacznie to juz nie zatrzymasz :D
 
Do góry