reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla a kolorowy chociaż ?:p bo jak bez czerwieni to się za wczasu nie ciesz się Ty masz juz rozwarcie wiec nic dziwnego ze wypadł :D ale może może cos się rozkreci :p

Doli a doczytalas że rumień jest groźny dla Ciebie w pierwszym i drugim trymestrze czy Twoja panika to pominela ?:p i towarzysza mu tez inne objawy niż tylko wysypka
 
reklama
Ooo, Myla, coś się rusza:) ale jeszcze kawę i słodkie zdążysz:)
Doli, temp.mi wzrosła do 37,6, jeszcze nic strasznego, ale nie chcę małej czymś zarazić:( wzięłam ibuprom i zobaczymy. A u Twojego synka może to jednak nie to...
 
Myla to czop czy jaja wypadły??? :D

Rób zdj na pamiątkę hehehe

Pat doczytałam lol ale niezmienia to faktu, że obojętny nie jest

Nie zawsze są inne objawy, może być tylko wysypka
 
Doli witaj w klubie chorych starszakow :/ trzymam kciuki żeby to jednak nie było to!

Natasza niezła produkcja :) ja też zaraz będę ściągać bo mi cycki pekaja od pokarmu.

Karina ja też wczoraj dostałam czekoladowego zająca :)

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego szpitala. Pokoje jednoosobowy z łazienką i kanapą dla taty bez żadnej dopłaty, jedzenie dobre, można sobie wybrać menu. Takze naprawdę odpoczywam. A zobaczcie jaki mam super widok z okna :)

IMG_20150405_094320.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150405_094320.jpg
    IMG_20150405_094320.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 87
Milia może tez Cie jakieś przeziębienie zlapalo...u nas juz każdy chory...-_- i leki dużo nie dają. Chociaż ja i tak najlagodniej przechodze na szczęście..
 
matki wariatki:)
Doli oddychaj!
Myla no to jak już czop odszedł to szał cial:) czekamy na wiesci:)
asiatipl może akurat dziś Ci się uda:)
Milia zobaczysz że twój skarbek bedzie miał więcej cioc i wujkow niż się spodziewasz:) a często najlepsza rodzina to nie ta z krwi tylko ta przyszywana:)
Dawaj Pat! trzymam kciuki za smokowanie-moj mąż jakoś się nie może zdecydować:/

a ja dziś od rana sprzątam, przyjechałam do mamy która tuż przed świętami się przeprowadzila i nie mogłam jej w niczym pomoc, wiec dziś rano wstalysmy i zaczelysmy ogarniać kuchnie - z tego ogarnia nią wyszła cala akcja przenoszenia rzeczy, mycia szafek itd. ale wreszcie jest ładnie i pachnaco. wiem ze e święta nie wypada, ale nie miałam szans pomoc jej wcześniej i było mi strasznie głupio z tego powodu. no i przy okazji zaspokoilam syndrom wicia gniazda - jeśli po dzisiejszym dniu skakania po krzesłach nie urodze to już chyba nic nie zadziala:)
 
Mila wow jaki apartament :D to kiedy wychodzicie? I co z małą???

Asiatipl zaklepujesz dzisiaj?? :D

Muminek wow powera masz :p ja jeszcze trochę i ruszam ze ściera...
 
Matka nam sie odkorkowała?! :-D

Natasza niezła krówka z Ciebie!

Mila super widoczek!

Jejku mnie opuściły juz siły totalnie. Rano tylko odkurzylam a tak to leze i chyba zbieram siły na porod..

Humor mam do dupy ogolnie, nawet sie nie odzywam, zeby nikomu przykrości nie robic, brzuch zmasakrowany, dupa boli, brzuch i plecy bolą, dosłownie wszystko mnie drażni, chyba oszaleje :crazy:

No nic, jutro jade do szpitala omówić moja sytuacje, juz mi niedobrze na sama myśl...
 
reklama
Lei uśmiech !:* jeszcze chwila i będzie Olivia !:)
Mi mały zaczął uciskac na jakiś nerw i jak ucisnie to aż mi się nogi z bólu uginaja. Ten mały mężczyzna ma jakiś pakt z diabłem przeciwko mnie :p
 
Do góry