reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Natasza codziennie dobre śniadanie w formie bufetu :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1428306819.089634.jpg
W dzien porodu - ja na głodzie lol moj wcinał hehe a w niedziele jeszcze czekoladowego zająca dorzucili :)

Doli mam nadzieje ze jednak nie to ... [emoji110][emoji110][emoji110]

Jutro chce przed wypisem jeszcze Sesje fotograficzną z Kubusiem zrobić , bo w szpitalu codziennie robią :)

Emily mimo ze tylko w domu siedziała to znowu chora :( nos zawalony i wczoraj gorączkę jeszcze miala ..., brata pozniej pozna :( nie bede ryzykować ...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1428306819.089634.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1428306819.089634.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Pat to jeszcze go nie dopadłaś?? Na mnie też nie podziałał ale co wykorzystałam to moje :p

Pat śmiałam się że m do kawy :) bo wczoraj próbował i mówi że dobre :)
 
No w tamtym tygodniu później mi sie rozłożył kompletnie i o...miałam jakieś skurcze po zabawach ale szału nie było...na pewno przy wkladaniu wiesiolka czuje że w środku się wszystko zmienia bo małego i ja juz czuje podczas aplikacji :D wiec może w końcu zadziała.

Milia Małgosia ma całe mnóstwo kochających cioc forumowych !:* ale fakt że rodzina się nie popisala..czasem tak z nią jest...
 
Milia, Pat nie bo kiedy.. :/ dopiero jutro albo w śr i też się waham bo on jest zdrowy a to trzeba na chore dziecko i zaraz coś złapię :/ ...

Natasza ładny udoj :D

Ja laktatora jeszcze nie mam, miał być elektrycznym tt ale myślę nad elektrycznym baby ono... Ponoć dobry ale nie wiem ile w tym prawdy....

Milia może na jakieś leki? Bierzesz coś??
 
Margo czekam na wiesci i zdj :*

Myla żebyś do maja nie ponosila hehhe tak straszyli porodem przedwczesnym a tu zonk.....

Do nas dziś teściowa przychodzi i szwagierka... Jak będą na 17 to będzie wcześnie :/
 
Doli, właśnie nic nie biorę, nic nowego nie jadłam, nie zakladalam nic na szyję... Czekam, aż zejdzie...
Może na pogotowie z synkiem podjedz?
 
Milia Nooo to nie wiem, oby to nie choroba jakaś!!

Z małym nic kiedy robimy... Trudno.. Jemu nic nie pomoże, jak zejdzie na tułów to będę mieć potwierdzenie i tyle


Ale mam zgagę :( koszmar jakiś... :( wypiłam sodę i teraz bekam jak knur :/
 
Ja dziś całą noc męczyłam się z twardniejącym brzuchem, nie powiem bo potem już chciałam, żeby się rozkręciło i zaczęłam maltretować cyce, rano pojawiły się skurcze bolesne, nie wiem co ile bo telefon w nocy padł a nie chciałam robić rumoru. Do teraz mam skurcze, ale są krótkie i coraz rzadsze, raczej nici z tego, ale przez chwile miałam stracha.
 
reklama
Do góry