reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki ja kąpałam tatuś kręcił filmik :) mieliśmy wanienkę w pokoju. Ogólnie ok ale Adasiowi nie przypadło do gustu ;) on ogólnie nie płacze..jedyny problem jest właśnie przy przebieraniu zmianie pielychy bo mu zimno i wtedy płacze..

U nas rożki sprawdzają się rewelacyjnie ale tak jak zażekałam się że nie bede ubierać niedrapków tak na noc mu zakładam bo strasznie mu rączki marzną..

Tabasia kurcze nie pomogę z pępuszkiem..ale mam nadzieje że przeszło
 
reklama
Dziękuję za życzenia urodzinowe.

Sataga juz kiedys miałam pytac - koleżanka z grupy czerwcowej prowadzi syna metoda krakowska. W ramach terapii - wy tez?

Natasza - dzieci mogą mieć lodowate raczki i stopki. Moja prze 30 stopniowych upalach miala
 
Dobry :)

Margo ja tez mam samowchlaniajace ..., rana cieniutka , ale jeszcze raz większa niz po pierwszym cc ..., kapać sie mogłam w sobote juz ( czw cc było ). Po 3 dniach juz lepiej z chodzeniem i ubieraniem i zajmowaniem sie bobo :)

Natasza jesli mu zimno - sa specjalne lampy nagrzewające do przewijania ..., moze to cos dla Adasia ?? :)
 
Aylin głównie tak ale przemycamy też inne elementy. Obserwujemy i bierzemy ze wszystkiego to co najlepiej działa i to co go interesuje. Nam np bardzo pomoglo pozbycie się candidy. Po tym bardzo ruszył z mową do przodu. Nie opowie nam jeszcze co np w było w przedszkolu ale potrafi nam przekazać wszystko co chce w formie prostych zdań no i jest bardzo ciekawski ciagle " mamo a co to jest? Czy to jest czerwone auto? Gdzie jest ... Itp." Ogólnie po terapii dużo się zmieniło.
 
Dziendobry :)
Z tym saczeniem wody to mysle ze byl to falszywy alarm, zreszta troche dziwne zeby sikow nie czuc ale coz....od tego czasu juz sie nic nie wydarzylo wiec to raczej nie mogly byc wody (a wtedy wieczorem nie bylo tego wiele) Tak jak zasnelam to obudzilam sie dopiero teraz, sucho, zadnych boli...a juz mialam nadzieje
Zycze Wam milego drugiego dnia Swiat :))
 
joanna
oooo mamo, może rodzić będziesz za chwil parę. Ja w głowę zachodzę jak Wy to robicie, z takim spokojem. Jednej wody odchodzą, druga ma skurcze, trzecia czop, i macie czas spokojnie jeszcze tutaj to napisać:D Ja pewnie będę latać jak kot z pęcherzem, haha. Joanna, jeśli to już, to trzymam kciuki=)
he ja też myślałam że panikować będę za pierwszym razem ale byłam tak zdziwiona czy to na pewno to (wody mi się zaczęły sączyć o 16 ale skurczów nie było) że na spomojnie wzięłam słoiczek obejrzałam ( bezbarwne bez zapachu chyba to) zadzwoniłam do P. żeby jeszcze rzeczy dla małego i dopiero jak wrócił to do szpitala pojechaliśmy bo i skurcze się pojawiły.

Hmmm Myla się jeszcze nie odzywała ¿

Wczoraj Filip u babci na noc został a ja P. do kąpieli się wpakowałam :p o dziwo się zmieściliśmy :p. I pierwszy raz się jakieś bolesne skurczyki pojawiły ale tylko 2. Niech mały jeszcze rośnie daje mu jeszcze tydzień. Muszę ten wiesiołek jeszcze pobrać wkońcu.
 
Aylin to nie wiedziałam z tymi zimnymi łapkami ..ale skoro to normalne to ok;)

Po jakim czasie zaczełyście werandować dzieci ? Jutro Adaś będzie mieć tydzień i myślałam aby zacząć

Karina dostaliście w szpitalu świąteczne śniadanie ??

Margo ja już na 3 dobe funkcjpnowałam w miarę ok a na 2 dobe byłam się już kąpać..
Teraz w domu m pomaga mi się kąpać bo mam wysoki brodzik i problem z wejściem/ wyjściem i ciasno w środku:-/ wczoraj zmieniliśmy też opatrunek -dał radę ;)

Jutro mam ściągnięcie szwów i powinno być jeszcze lepiej :)

Musze ma£emu kupuć inne chusteczki bo te huggiesy podrażniają mu pupę i ma czerwoną :-/ :(

Lei super niespodziankę zrobił Ci m :)
 
reklama
Do góry