reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia, też mi się wydaje, że to trzeba skonsultować z lekarzem/położną, mam nadzieję, ze to nic takiego... Może ktoś z Was lub ona sama się podrapała?

Dziewczyny, nie zrozumcie mnie, ja wiem, że kto chciał i mógł przekazał ten 1%, a jak ktoś już się rozliczył albo ma inny cel, to ja to doskonale rozumiem. Chciałam tylko opisać zachowanie teściowej, w sumie wydawało mi się normalne, że babcia stara sie pomóc wnuczce...
Natasza, Karina, mi jest przykro, bo żadnej babci z prawdziwego zdarzenia moja córcia nie będzie miała, o mojej mamie już wielokrotnie pisałam, tylko ona się liczy i jej potrzeby, nic wiecej.
Sharmota, właśnie nie można jej powiedzieć wprost, bo wiesz, takich "strasznych rzeczy" nie mówi się wprost, żeby kogos nie urazić... trzeba krążyć i krążyć dookoła właściwego tematu... To oczywiście zdanie teściowej, nie moje...

Aylin, wszystkiego najlepszego! :-)
 
reklama
Mila dziekuje :*
Sprawdzalam i juz prawie zaschlo. Dr google mowi ze czasem sie tak zdarza. Jak nie ma krwawienia,ropy albo brzydkiego zapachu to nie ma paniki. Ona miala taki strupek i on jej chyba odpadl i dlatego poleciala ta krew. Zobaczymy jutro.

Aylin stowka!! I lekkiego porodu ;)

Mila szkoda ze Was nie wypuscili. Ale zdrowie najwazniejsze :)

Milia wspolczuje postawy tesciowej. Ale moze faktycznie ona sama nie odnalazla sie jeszcze w tej sytuacji... albo ma taki charakter.
Ja sie w pl nie rozliczam niestety :(
 
Aylin Wszystkiego Najlepszego!! :)
Kochane pomozcie, bylam przed chwila na kiblu i jak juz sie wycieralam to poczulam ze jeszcze cos leci...nie czulam ze sikam ale kurde nie jestem pewna....moze to wody...taka woda bezbzadnego zapachu
I teraz moje pytanie jezeli to faktycznie wody to co jaki czas one sie sacza? Narazie cisza nic sie nie dzieje...moze tak mialyscie :)
 
joanna
oooo mamo, może rodzić będziesz za chwil parę. Ja w głowę zachodzę jak Wy to robicie, z takim spokojem. Jednej wody odchodzą, druga ma skurcze, trzecia czop, i macie czas spokojnie jeszcze tutaj to napisać:D Ja pewnie będę latać jak kot z pęcherzem, haha. Joanna, jeśli to już, to trzymam kciuki=)
 
Aylin sto lat!
 

Załączniki

  • 1428270808131.jpg
    1428270808131.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 59
Milia,
wracając do Twojej teściowej, to powiem Ci, że współczuję. To się tak wydaje, że 'eee tam, dziecko ma kochających rodziców, ciocie, wujków, obejdzie się bez babci''. Pewnie na swój sposób ma swoje uczucia jako do wnuczki, bez serca przecież nie jest, ale o ile przyjemniej by było gdybyś miała w niej wsparcie albo po prostu normalne relacje, żebyś nerwów nie traciła z powodu jej charakteru i zachowania.
Moja córcia Babcię będzie miała jedną ( moją Mamę) co prawda teraz sytuacja jest b. skomplikowana, ale moja mama kocha dzieci, zawodowo się tym zajmuje i bardzo dobrze jej to wychodzi, więc wierzę, że nigdy na moje dziecko nie spojrzy krzywo, mimo, że teraz jest to trudne do uwierzenia.Bo mama T. jest jakby niezainteresowana. Ale mnie to nie przeszkadza. :):-D
 
reklama
Dzieki Sharmota :) dalej nic sie nie dzieje nic nie leci..moze to jednak falszywy alarm. W kazdym razie jestem czujna :)
Narazie jestem spokojna ale jakby sie okazalo ze to TO to pewnie nerwy sie pojawia hehe :)
 
Do góry