reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

oltoma proszę bardzo:)
 

Załączniki

  • 1428076826544.jpg
    1428076826544.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 51
  • 1428076840216.jpg
    1428076840216.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 50
  • 1428076850995.jpg
    1428076850995.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Olusia no kichanie i kaszlenie najgorsze .., co prawda nie kręciło mi sie w głowie ..., ale ciągnie diabelnie ..., dzis mam pozwolony prysznic :)

Margo Gratuluje [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
I przykro mi ze znowu komplikacje były :(
Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie zakończyło ...

Karinka wszystko jest ok. Mała zdrowa jak rybka. Urodzilabym pewnie naturalnie bo rozwarcie bylo ale mała przy każdym skurczu traciła tętno i blokowała sie. Okazało sie ze pepowina owinęła sie dwukrotnie wokół szyi i przy każdym skurczu zaciskała. Lekarz powiedział ze gdyby nie CC mała urodzilaby sie ale moglaby nie dać rady. Cały poród opisze na innym wątku pózniej.
 
Odliczamy ile zostało zapakowanych? To dziewięć :D Ja dopiero mam termin na 21go, więc pewnie ostatnia urodzę :D Bo nie szykuje się nic wcześniej.

oltoma,
mnie niestety też ich stronka nie działa :(
 
a ja właśnie wyjelam z pieca gorące muffinki orzechowe, z płatkami owsianymi i powidlem sliwkowym :cool: mam nadzieje ze będą dobre:) kobitki z Podkarpacia zapraszam na degustacje - znaczy wszystkie zapraszam, ale obawiam się ze tylko podkarpacianki miałyby szanse dojechac:)
 

Załączniki

  • 1428077269107.jpg
    1428077269107.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 57
Doli proszę Cię :p oni mieli szanse na wychowanie swoich dzieci ;)
Body, pajac, kombinezon ale nie zimowy :p on jest raczej wiosenno-jesienny. I zawsze jak cos to jest jeszcze kocyk :)
Ale nie będę ubierać dziecka jak matki które wychodzą ze szpitala przy mrozie :p nie sadze żeby w kwietniu był mróz i żeby był potrzebne zimowy kombinezon, czapka szalik i gruby koc :p tym bardziej że jak wsiade do samochodu to będzie ciepło i by się ugotowal :D
 
Dziesiec, ale nie wiem czy pan Tomasz sie liczy


Margo kochanie gratulacje, wspolczuje komplikacji ale grunt ze juz po i ze wszystko z wami ok:happy: Malutka Karoline.


Obiecuje ze was doczytam jak znajdę czas ;) mala narazie trochę mnie zajmuje w nocy chyba się najeść nie mogla dopiero jak jej dali butelkę to zasnela koło 3. Dziś jak narazie chyba nie jest źle zobaczymy wieczorem

Jutro mam nadzieję ze już będziemy w domku :)

Ale sliczna twoja kruszynka:tak:


Dziewczyny jak te cycki kręcić? Ściskać sutki czy kręcić czy całe piersi? Nie no na chłopski rozum to sutki ale co z nimi robic??


Nech ktos wstawi video:-D Najlepiej Babydust bo ona profesjonalnie z efektami:-D


Ja mam jeszcze trochę czasu, więc liczę na to, że pogoda się poprawi :)

Dziewczyny, mam pytanie, bo nie wiem, nie znam się: czy to normalne, że po zbyt długim/intensywnym spacerze, krocze na..pieprza, jakbym trzepła nim o ramę w męskim góralu?


Normalne. Jak sie w domu narobie to tez sie czuje jakby mi ktos z kopa zasadzil.


Myla dobrze ze uzupelniasz liste, bo juz ci to chcialam powiedziec bo zaczynam rachube tracic, tak sie dziewczyny rozkrecily.
 
Karinka wszystko jest ok. Mała zdrowa jak rybka. Urodzilabym pewnie naturalnie bo rozwarcie bylo ale mała przy każdym skurczu traciła tętno i blokowała sie. Okazało sie ze pepowina owinęła sie dwukrotnie wokół szyi i przy każdym skurczu zaciskała. Lekarz powiedział ze gdyby nie CC mała urodzilaby sie ale moglaby nie dać rady. Cały poród opisze na innym wątku pózniej.

Margo serdecznie Ci gratuluje :) dobrze ze wszystko zakonczylo sie happy endem!!
Jak czytam Twoj opis to ciarki przechodza mi po plecach bo dokladnie moj porod mi sie przypomina. Tylko ze u mnie zdazyli wyciagnac mala tym proznociagiem......
 
reklama
Wiecie co, cieszę się że tu nie ma żadnej fanatyczki KP... A może jest??????

Ja jestem za zdrowym rozsądkiem. Jeśli ktoś chce kp to super, ale jeśli ktoś chce mm to tez dobrze :) każda z nas ma swój rozum i chce dla maluszka jak najlepiej.

Ja pierwszego synka kp 11 m-cy, no a teraz drugiego jak na razie tez kp. Ciesze się, że mi się udało po cc pobudzić laktacje, bo ja wygodny stwór jestem i wolę dać cycka niż w nocy butelkę robić. Fakt, kilka dni było ciężko bo brodawki mega pogryzione, ale bliskość małego przy cycku i to jak fajnie tymi oczkami patrzy to dla mnie coś cudownego:) każdy ból bym zniosła dla tego mojego cudownego małego stworka:) Ale z drugiej strony nie potępiam tez mam, które karmią mm. To ich wybór. Jeśli kp miałoby być dla nich czym nieprzyjemnym i strasznym, to lepiej jak z przyjemnością podadzą maleństwu butelkę z:);) macierzyństwo ma być przyjemnością, a nie meczarnią i robieniem różnych rzeczy wbrew sobie... ;)

Babydust, Margo serdeczne gratulacje!!! :) zdrówka dla Was i maluszków oraz szybkich powrotów do domku :)

A my dziś uchwyciliśmy pierwszy uśmiech ;):D
Body odpowiednie do pogody za oknem
 

Załączniki

  • 1428077822779.jpg
    1428077822779.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 81
Do góry