reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla no nie ma, moze dlatego że nic tam nie pisałam?? Kurcze :/ na kompie chyba trzeba

Lei ja Ci wróżę przyszły tydz.... Środa - Czwartek! :D


A teraz w czym będziecie wywozic dzieci ze szpitala przy takiej pogodzie... Ja tak: body, pajac i co? Kombinezon taki mam średni misiu ba grubość czapka bawelniana i tyle??? Ok, koc gruby ale co z tą czapką.. Bo ja mam takie bawelniane 1 warstwowe :/
 
reklama
Doli wejdz przez forum a nie subskrybowane gluptasku :p bo tak to masz tylko te w których się udzielasz wiec musisz erjsx w forum->przyszłe mamy->kwietniowe mamy i tu masz wszystkie tematy
 
Doli przeciez kombinezon ma kaptur jeszcze. No chyba, ze tramwajem jedziesz :confused:

Ja tez mam misie grubsze i cieńsze i kocyk jakis i styknie! Zreszta zanim urodzę to sie moze zrobic ciepło! :crazy:
 
Lei wiem, ale u nas piździ jak w kieleckim wiatr ok 50km/h i 2 stopnie dziś No masakra

Potem ma być ok 10 ...

I chyba uległam trajkotaniu matki że zimowa czapka i kombinezon bo to 1 wyjście -_-
 
Ja mam jeszcze trochę czasu, więc liczę na to, że pogoda się poprawi :)

Dziewczyny, mam pytanie, bo nie wiem, nie znam się: czy to normalne, że po zbyt długim/intensywnym spacerze, krocze na..pieprza, jakbym trzepła nim o ramę w męskim góralu?
 
Ale przeciez to dziecię bedzie w foteliku w pajacu, w kombinezonie, przykryte grubym kocem! Co Ty na Biegunie mieszkasz? :-D

Jejku jaka mnie niemoc złapała i nie wiem co jeszcze zła jestem i sie czepiam heh, ze maz krzywo pranie wiesza :baffled: azi go szkoda bo sie mloda zajmuje, na myjni był jak spała, pozmywal, pranie składa a ja tylko pyszcze i sie czepiam :no:

Asia raczej tak...a Ty gdzie rodzisz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry