reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Babydust staraj się!!

Myla bo go zobaczyłam dużo po fakcie :D już Ci odpisuje hehehe

Milia Nooo jeszcze 8 dni sztywniaka i zaciskania nóg :D

Pat oczywiście że leże Haha nie chce niespodzianek tęsknić będziesz za panika??? :D


Myla no wątpię;) przy 1 nie cudowalam w sumie hmmmmm... Będę teraz?? :D
 
Czesc dziewczyny. :) miałam sie juz wczoraj odezwać ale kiepsko internet tu działa. Filip sie urodził wczoraj w końcu bylo cc bo zamiast do wyjścia pchal sie w stronę kręgosłupa i trzymał sie spojenia. :) niestety zostajemy na święta w szpitalu bo sie okazlo ze byla infekcja wewnątrz maciczna i dostajemy antybiotyk. Maly wazyl 2980 i ma 50 cm. :)


Gratulacje i witamy Filipka, ale malutki 50cm. Zdrowka dla was:tak:


Karina Kubuś śliczny! ! Mama zadowolona i spokojna i to najważniejsze ;)
Mój to szczypior że ubranka na 56 duze :) i okazalo sie ze mam za malo tego rozmiaru :))
Tabasia żyje :) dochodze do siebie ale jest ciężko bo jestem na 2os sali i fanatuczką kp i takie szopki tu odchodza ze masakra lacznie z tym ze m jej dziecko do cycka dostawia albo ze dzis byla babka z poradni laktacyjnej..a jej maly sie całą dobę praktycznie drze..bo to juz nie płacz :-/ obłęd !! Ja dostałam niby dzis troche pokarmu ale nie mam sutków i maly nie ma za co zlapac:-/ mam sprobowac jeszcze z nakladkami a jak one nie pomoga to bede troche sciagac jak sie uda..
Eewel gratulacje !! Najeazniejsze ze wszystko jest dobrze: ) jak sie czujesz po cc?


Natasza Adas sliczny i rzeczywiscie sie zmienil. Ale masz towarzystwo:baffled:



Karina cudo;) Gratuluje.

Tabasia zyje. Ale nie jest latwo. Mlody to mega ssak. Jeszcze w szpitalu choc moglismy dzis isc ale musialabym jutro na zdjecie szwow przyjezdzac a to 40 km w jedna strone bez sensu ciagnac malucha. Moglabym u nas ale nie zaryzykuje moim szpitalem;/.
A przy okazji to i mi mozesz urodzic. Ja juz wypafam z obiegu. Chyba ze wpadka.

Muminek pazury cudo.

Matko zarty Was nie odpuszczaja;) sutki w samochodzie ;) To i M odrazu z tylu auta ;)

Lei a jakby zemdlal;) no jak tak mozesz chlopa straszyc

Ewel gratulacje!!!

Natasza sliczny ;)


Marela czyli jutro do domu, super.


Karinka. Joanna sliczne chlopaki.


Milia juz dwa tygodnie, ale ten czas leci. A my dalej w 2 paku.
 
Karinka, eewel gratulacje! Cudowne bobasy!
Asiu Igi tez przystojniak!

Skonczylam szorowac kuchnie ufff... najpierw skakanie po krzesle bo mam szafki pod sam sufit, pozniej na kolanach szafki dolne, potem mocna czarna kawa i jeszcze podloga mi zostala, ale to jak wszyscy pojda spac co by mi nie podeptali...

Ciekawa jestem co na to mala, postanowi wyjsc czy skonczy sie "tylko" na bolu kregoslupa...
 
reklama
Do góry