reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Joanna cudny Igorek :-) super, że taki spokojny :-)

Pat, Małgosia u mnie w brzuchu strasznie dużo się ruszała i myślałam, że spokoju po porodzie nie zaznam, a ona właśnie spokojna jest, tylko że ruchliwa, jak śpi, to sie przeciąga, zaciska i prostuje piąstki, zgina nóżki, ciągle jest w ruchu... Wiec to niekoniecznie musi byc tak, że jak dużo ruchów w ciaży, to potem dziecko szaleje i nie śpi :-)

Natasza, a jak Adaś teraz z wagą? dużo stracił po porodzie? Małgosia w poniedziałek ważyła 2690g.

Babydust, Oltoma dobrze, że na wizytach ok :-) kurczę, ja już w 35 tc miałam stare łożysko, od czego to zależy...
 
Ale wy szczujecie nas tymi maluszkami :) co jedno to ladniejsze :)
moje od przybycia do ginki do teraz tak mi szaleje ze tylko brzuch mi skacze - juz dawno tak nie szalala ://

Doli do domu po prostu sie nie spieszy zeby nam info przekazac :)
 
reklama
milia w 1 ciazy tez mialam szybko stare lozysko i malo wod , slabe przeplywy , nadcisnienie + oczywiscie cukrzyce ;)
nie wiem od czego to zalezy ;)
 
Do góry