reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza piekny ten twoj synus :) a na jaka wage gin podczas usg stawial a jaka byla rzeczywista ?
Pociesz mnie bo moze moja nie jest taka wielka :)

Eweel jednak 1 kwietnia mamy maluszka :) Gratuluje niech maluszek zdrowo sie chowa :)

Ja po wizycie - tak jak podejrzewalam ze niewiele sie dowiem dzisiaj , mam rozwarcie na 1,5 palca i to wszystko, wody w normie, lozysko nie jest stare, glowka wysoko jedynie to mowila ze ustaly ruchy oddechowe dziecia wiec to jest pierwszy sygnal ze dziec gotowy na wyjscie i tyle . i znowu schudlam 1 kg nie wiem czemu bo jem to co zwykle i tyle co zwykle :/ czyli przytylam od poczatku ciazy tylko 4,5 kg
po swietach mam isc na ktg dopiero :szok: ale moze jutro sie z corka wybiore do szpitala zeby chociaz przypomniec sobie ktoredy na porodowke sie idzie zeby podczas porodu nie szukac :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No spokojnie, może nasza królowa paniki po prostu pod ktg leży albo cos:) na pewno się odezwie:)
ja sobie właśnie zrobiłam wielka michelin sałatki greckiej, jeny jak ja o tym marzylam:) zgaga mnie potem zabije ale trudno:)
 
Babydust 1.5 tyg przed porodem moj gin stawial na 3150g a w szpitalu dzień przed 3400g a urodzil sie 3200g
Więc jest szansa ze u Ciebie się troche pomylił życze ci tego ;)
 
Karina, gratuluję!!!!!!! Śliczny Kubuś!!!!!!!

Eewel, słodziaszek :o)

Dochodźcie do siebie szybciutko!!!!!

Natasza, Twój Adaś baaardzo się zmienił!!!! Piękności ;o))))

My tu na Was z zazdrością patrzymy!!!!!!!

A ja po wizycie u ginki. Wszystko pozamykane, szyjka 1,5-2 cm. Próbka poszła na badanie gbs. Miałam pierwsze ktg ;o) Wszystko ok, zero skurczów.
Niestety muszę jutro zrobić posiew bo badanie moczu kiepsko.... cukier, białko i leukocyty poza normą ;o(
No i mam skierowanie na cc ;o) Po świętach do szpitala muszę jechać ustalić termin i szczegóły ;o)))

Która na jutro się szykuje???

Bo 4 pełnia księżyca więc jeśli wierzyć temu to może być kilka ;o) Forum może się przegrzać ;o))))
 
Gratulacje dla Mareli i Nataszy, Eewel i Karinki, śliczne maluszki :-D

U nas wszystko ok. Igorek potrafi przespać w nocy średnio 5 godzin bez przerwy. Raz mu się zdarzyło nawet 7,5 godz spać :-). Także jestem wyspana, nie mam na co narzekać. W dalszym ciągu jest grzeczny, w dzień śpi po 3 godz.
Wypija coraz więcej mleczka. 11 lat temu miałam usuwane guzy z obu piersi, mam poprzecinane kanaliki mlekowe, więc nie mam za wiele pokarmu. Zresztą myślałam już, że wcale go mieć nie będę. Pojawił się dopiero w 5 dobie po porodzie.

A to mój kochany maluszek

IMG_20150331_130207.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150331_130207.jpg
    IMG_20150331_130207.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 76
Natasza a masz kapturki?
Podobnie ma moja sasiadka z lozka. Musi wybudzac. Ale moze tez odpoczac. Ja za to jak szczur nawet do wc;). Choc nie bede narzekac bo jest juz lepiej.

Jedzcie dziewczyny jak najwiecej;) moje kochane pistacje zostaly w domu. Teraz ryz,kluski,platki na mleku, polewki i suche kartofle;/

Joanna jaki on duzy i te wlosy;) ciemna karnacja ciemne wlosy;) cudny.
 
reklama
Babydust to u Ciebie zero oznak porodu ?:o uparte masz te swoje dzieciaczki :D

Joanna duży Twój Igorek !:) i rzeczywiście wloski i karnację ma super :D będzie się odganial od lasek :p

Haha Myla bawisz się w Doli?:D
 
Do góry